JEN ZDRAVÉ VLASY A NEHTY MOHOU BÝT KRÁSNÉ

DOKONALÉ SLOŽENÍ PRO VLASY A NEHTY PRODUKT FORCAPIL®

Roztřepené konečky a ztráta přirozeného lesku vlasů trápí každou druhou z nás. Přitom krásné vlasy patří mezi ženské klenoty, kterých si muži cení nejvíce. Příčin poškození a ztráty vlasů je hned několik, přes genetické faktory, špatný životní styl až po prostředí, ve kterém žijeme. Jak to ale napravit, když se nám nechce přestěhovat někam do lesů a pěstovat si vlastní obživu? Odpověď nabízí novinka na českém trhu, výživový doplněk Forcapil®.

Tobolky FORCAPIL®, které vyvinul profesionální tým odborníků z laboratoří Arkopharma, jsou doplňkem stravy, který vašim vlasům i nehtům dodá všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L –cystin, L-metionin, aminokyseliny obsahující síru, vitamíny skupiny B, minerály spolu se zinkem a biotinem. Je to právě L-cystin, L-metionin v kombinaci společně se zinkem a biotinem kteří v případě zdravých pramenů hrají hlavní roli: jednou ze složek vlasů je totiž keratin, protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud L-cystin a L-metionin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením vlasů a nehtů. Není nic snažšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy Forcapil®.

 

 

Tobolky FORCAPIL®forcapil 180 3D

 


Účinné látky:
L-cystin, L-metionin, kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), oxid zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín D (cholekalciferol), D 3-biotin, vitamín B9 (kyselina listová).

Dávkování: Užívejte 2 tobolky ráno po dobu 3 – 4 měsíců. Zapíjejte dostatečným množstvím tekutin.

Balení:  60 tobolek  – měsíční kúra – cena  cca 370 Kč

           180 tobolek – tříměsíční kúra – cena cca 875 Kč

Tobolky FORCAPIL® zakoupíte ve vybraných lékárnách po celé ČR nebo v e-shopech.

fb_button-copy

 

 

 

 

O společnosti Arkopharma

Laboratoř Arkopharma, která byla založena v roce 1980 ve Francii, je jedním z největších evropských aktivních hráčů v OTC v oblasti fytoterapie (bylinné léky), na bázi bylinných léčiv, potravinových doplňků a homeopatických přípravků. V posledních desetiletích vyvinula na základě globálního přístupu ke zdraví a pohodě a také s ohledem na potřeby svých zákazníků různých věkových kategorií, celou řadu produktů, které pomáhají pečovat jak o vnější, tak i o vnitřní lidskou krásu. Novinkou jsou produkty na vlasy a nehty s jedinečným rozsahem FORCAPIL.

shutterstock_131401586 (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *