Rozhovor s Leonou Šenkovou – nejen o Miss, SuperStar, ale i o soukromém životě

Hezký den Leonko,

dnes jsme si vybrali Vás, abychom Vás vyzpovídali pro náš e-magazín SvetemMody.cz.

02280ca4-06dc-4846-ae43-6ea972b9a622Ke zpěvu jste měla kladný vztah už od malička? Zdědila jste lásku ke zpěvu a talent po někom z rodiny?

Ano, zpívala jsem od 1. třídy, kde se u nás na škole každý rok konala pěvecká soutěž “Perníkový slavík” a já každý rok vyhrála 1.místo. Díky těmto mini úspěchům jsem začala chodit do umělecké školy na sólový zpěv a k tomu ještě přibalila hru na akordeon, hudební nauku a tak se muzika se mnou táhne celý můj život :-). Ano. Můj děda byl hudebník, hrával na akordeon, zpíval a bavil lidi na oslavách, zpívala i moje maminka, která také pár let hrála na klavír, ale dovolila bych si říct, že já jsem to vytáhla až do profesionality, že se tomu věnuji dál, naplno a vydělá mi to i peníze. Což neznamená, že to nedělám z lásky jako oni, ale já to dělám i z lásky a jsem i ráda, že si tím mohu přivydělat peníze a brát to jako moji práci a zaměstnání.

Kdy jste prvně zpívala před větším publikem na veřejnosti?

Tak jak už jsem zmínila, poprvé jsem zpívala v hudební třídě před dětmi od 1.-9. třídy a učitelkami, když se konala ta pěvecká soutěž a vzpomínám si, že má první píseň byla “O řebíčku zahradnický.” :-). Tak v té třídě mohlo byt zhruba 50 lidí, dále jsem zpívala na akcích, kdy jsme se loučili s 9. ročníky a tam už jsem zpívala před celou školou. Nikdy jsem se nebála a neměla trému. Ke mě to patří a já to brala jako výzvu, nebát se a postavit se své možnosti čelem. Ukázat co ve mě je, co umím. Pobavit lidi a naladit je na tu správnou náladu, aby si z mého koncertu odnesli pěkné vzpomínky. No a ve 13ti letech jsem nastoupila do metalové skupiny a tam se už fanoušci hromadili a bylo v publiku více a více lidí…na trému už pak nebyl vůbec čas, já jsem si to už jen naplno užívala.

Co Vám dala účast v soutěži Česko-Slovenská SuperStar a jak na to období vzpomínáte?
Tak na tuto otázku jsem už odpověděla nespočetkrát. Tak určitě dá nové zkušenosti, nové známosti a nové možnosti. Člověku se pootevře svět showbysnyzu. Vzpomínám na to ráda, protože se mi v ten rok splnil sen a já se dostala lidem do podvědomí a mohla se začít hudbě věnovat naplno. Natočit kvalitní hudbu, klipy, tvořit rozhovory, dostávat nabídky na koncerty. A to je pro zpěváka mnoho. Ale člověk se tomu musí věnovat dál a dát do toho mnoho sil, protože nic není zadarmo.

Chcete poodkrýt něco ze svého soukromí? Víme, že jste i maminkou, zdědil syn po Vás lásku ke zpívání? Už si v tom malém věku s Vámi pobroukává ?

Za své soukromí se nestydím a nedělá mi problém čtenářům pár věcí sdělit. Ano, brzy se ve mě otevíral mateřský cit. Už v 19ti letech, ale studovala jsem ještě školu a můj bývalý přítel se na otce necítil, a tak jsem to zatím nechala být. Nyní mám o 16 let staršího přítele, který děti ještě neměl, a tak jsme se do toho vrhli a máme 16ti měsíčního syna Káju. V tomto věku zatím ještě nedokážu říct, jestli bude hudebníkem nebo ne, ale když slyší hudbu anebo jak zpívám, zkouším, trénuji, tak vydrží u mě a dělá “tanany, tanana :-).” Ale to dělá většina dětí. Pokud hudbu cítit nebude, nebudu mu to mít za zlé.

Nedávno jste se kvůli módní přehlídce oblékla do svatebních šatů a jako správná rockerka při tom i řádila. Kdyby došlo k té opravdové svatbě, také byste zvolila romantickou bílou ? Mimochodem moc Vám to slušelo…….

Ano, Jarek Šimek křtil svůj letní klip a pozval mě, abych se též v šatech prošla a vytvořila nějakou tu show. Líbí se mu moje práce a já mu děkuji touto cestou za spolupráci. Já zatím o žádné svatbě neuvažuji. Nevím, asi se nechci někomu takto zavázat. Člověk si musí tu určitou svobodu zachovat. A lidi se mnou mít rádi i bez lásky a když se budou chtít rozejít, tak se alespoň odprostí od toho papírování atd. Šaty bych si ale vybrala takové, které by mi přišly jako ty nejlepší z možného výběru. Barvu bych asi moc neřešila, ale rozhodně ne růžové :-D.

Propagujete plnoštíhlé ženy, jak se těšíte na MISS Prima Křivky finále bude už 20. 9. 2016, nemáte strach, že zhubnete tolik, že už nebudete patřit mezi ty plnoštíhlé?
Tak toho se rozhodně nebojím :D. Já nikdy nezhubnu na 50 kg :D. To se u mě nemůže nikdy stát, už by to nebyla Leona Šenková a navíc já na to nemám ani předpoklady a geny. Hihi. Těším se moc! Je to zase něco úplně nového. Naučí mě to – působit jako dáma za každé situace, umět chodit v podpatcích, umět se prezentovat jako žena, poznat jaké prádlo je vhodné pro moji postavu… je toho mnoho! Ráda bych chtěla vyhrát a budu pro to dělat maximum, ale uvidíme, jak budu úspěšná na finálovém večeru a jak bude štěstí při mě stát!

Co Vás čeká ještě velkého a co je pro Vás momentálně největší výzva ? Je to právě MISS Prima Křivky?

Tak na jaře jsem vydala klip “Jano” a nový singl “Balada o červených slzách“. Zahrála jsem si v klipu Pavla Hořejše. Připravuji nové koncerty. A snažím se ještě věnovat rodině a spojit to s MISS, ano možná je to teď má největší výzva, protože soutěžím a chci vyhrát. HAHA. Jinak má největší výzva je můj syn. Zdravé děti jsou motivací pro každé rodiče.

Razíte slogan -„Život je boj, ale stojí za to……“ nedávno jste zapózovala na Slovensku v plavkách a všem jste vzkázala “Představte si, že se vážně nestydím! Každý je jiný a všichni nemůžou být stejní…vždy nad věcí, já to sebevědomí mám, tak ať se jiní třeba po***rou! 😉 ..Prostě nejsem umělá, plná botoxu..jsem to já i s tím bříškem…komu se to nelíbí, brečet nebudu..každý nemůže mít velikost XS i kdyby proto dělal maximum a já nechci přijít o svůj životní elán, vtip,osobnost a nedej bože zpěv !!..nechci přijít o sebe a někdo plus size dělat musí !!.MĚJTE SE RÁDI TAKOVÝ, JACÍ JSTE !!” myslím, že k tomu není co dodat…….jen to, že Vám to moc slušelo a my Vám fandíme.

Děkuji vám. Nýbrž fotka není ze Slovenska, ale ze Ski areálu Monínce, kde trávíme s Miss každý měsíc o víkendu soustředění. Fotili jsme u auta od společnosti DREAM CARS a ačkoli jsem se nikdy nechtěla takto svléknout, protože dnes to dělá každá druhá, tak jsem to udělala, ale úplně z jiného důvodu. Ty, které se takto fotí jsou všechny hubené a kdy jsme viděli plnoštíhlou ženu u auta? Já tedy tu možnost vidět neměla a každá žena je krásná i něčím jiným. Všechny přece nemohou být vysoké a hubené. Spousta mužů by si nevybralo. Díky moc za podporu !

Máte čas také na letní dovolenou? Láká vás moře nebo preferujete jiné letní aktivity?
Nejsem náročná žena! Nemám takové rozcapené dámičky ráda. Moře ani nepotřebuji, jezdím se koupat k nám na písník s celou rodinou. Vždyť pořádně neznám ani svůj domov a tady je taky plno krásných míst. S rodinou máme ještě chalupu, kde trávíme volný čas…a plno míst navštívím svým koncertováním…mimo to, beru i jako dovolenou soustředění Miss, sice makáme, ale je tam krásné prostředí a celý areál, že i večery tam beru za odpočinkové…na dovolenou třeba 14 denní nemám čas, přijde nabídka na koncert a už vznikají komplikace.

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho štěstí a budeme držet palečky na finále MISS Prima Křivky. Poslední otázka – kde Vás mohou čtenáři podpořit?xl
Podpořit mě čtenáři mohou na těchto třech webech jako Krásná XL, Krásné baculky a jako Miss internet 2016. Děkuji Vám za rozhovor a podporu.

Autor: Milena Drtinová 

Zdroj fotografií: www.facebook.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *