Vědci na Yale Universitě prokázali úpravu trávících obtíží pomocí ALCAT testu.

ALCAT TEST ZÁZRAK MEDICÍNY, EXKLUZIVNĚ NA A2C CLINIC

 

Roky trpíte zdravotními problémy jako je bolest břicha, plynatost nebo střídání průjmu a zácpy, ale pravou příčinu nepříjemných obtíží se vám stále nedaří odhalit? Přestože by skoro každý z nás svedl vinu na stres či virové onemocnění, důvod může mít mnohem hlubší kořeny. Syndrom dráždivého tračníku neboli IBS je střevní porucha, která postihuje více jak 1 člověka z 5 a příčin jejího vzniku je hned několik. Mezi tu nejčastější patří potravinová intolerance – tedy stav, při kterém naše tělo negativně reaguje na konkrétní druhy potravin. Hledání viníka zmíněných obtíží je nesmírně složité a v mnoha případech nemusí přinášet žádné dlouhodobé pozitivní výsledky. Jedna šance by tu však byla…

Na klinice A2C již 15 let provádíme spolehlivou metodu ALCAT test zaručující maximální úspěch. Tento odborníky uznávaný test pro zjištění potravinových intolerancí je na světě jediný svého druhu. Jeho mechanismus a účinnost v rámci snížení zánětu v těle byly prokázány na prestižní americké univerzitě Yale, která se zároveň podílela i na nedávné převratné studii účinnosti ALCAT testu při léčbě syndromu dráždivého tračníku. Při té bylo potvrzeno, že pacienti dodržující dietu na základě výsledků testu mají po několika týdnech výrazně lepší výsledky, co se symptomů IBS týče.

Díky ALCAT testu dokážeme najednou otestovat více jak 450 substancí z jediného odběru krve a přesně určit intolerantní látky, které jsou spouštěčem mnoha obtíží. Nezkoumáme jen potraviny, ale navíc také nejrůznější chemikálie, konzervanty, barviva či antibiotika. Záměrem ALCAT testu je prověřit co nejvíce druhů potravin a zjistit, které z nich jsou vašemu tělu prospěšné, které méně a kterým byste se měli vyhnout úplně. Zlepšení svého zdravotního stavu pocítíte již po 3 dnech dodržování diety sestavené dle výsledků testu. Nejen, že se konečně zbavíte otravných trávicích problémů, zlepší se také vaše psychická kondice, fyzická energie a současná váha. Pro více informací nás kontaktujte.

www.a2c.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *