Originální technologie kartáčku SonicBrush UV se dokonale postará o váš chrup

Nedílnou součástí péče o zdraví každého jednotlivce je čištění zubů, k němuž přirozeně potřebujete mimo jiné kvalitní kartáček. Slyšeli jste už někdy o kartáčku sonickém?

Většina lidí se chce přirozeně co nejlépe postarat o to, aby jim zuby vydržely co nejdéle v pořádku. V tomto směru je prevence obzvláště důležitá, protože následné opravy chrupu jsou nejen bolestivé, ale i dost drahé. Jenže právě v oblasti péče o zuby existuje spousta polopravd a zavádějících informací, že už člověk vlastně ani neví, kde začít.

Jednou z jistot jsou elektrické kartáčky, jichž ovšem na trhu také existuje nepřeberná řada. Jednotlivé modely se liší cenou a kvalitou, respektive poměrem obou těchto veličin. Podívejme se teď na jeden model značky TrueLife.  Kartáček SonicBrush UV využívá revoluční vysokofrekvenční sonickou technologii, která je oproti běžnému rotačnímu řešení nejen šetrnější, ale i efektivnější, jak si popíšeme níže.

SonicBrush UV tuto technologii využívá k odstranění zubního plaku ze skloviny, a to hned ve čtyřech různých režimech. Ten první, základní, nese označení Clean a je určen pro klasické čištění. Režim Whiten pak umí bělit zuby a zároveň odstraňovat pigmentové skvrny, Massage masíruje (stimuluje a prokrvuje) dásně a Soft je nejšetrnější ze všech šetrných režimů.

Sonická technologie funguje na principu drobných pohybů štětin, které vibrují rychlostí 40 tisíc pohybů za minutu, což je na trhu jednoznačně nejvíce. Taková rychlost umožňuje hlavici kartáčku nejen účinně odstraňovat plak, ale zároveň proplachovat mezizubní prostory vodou a zubní pastou.

Jednou z výhod  TrueLife SonicBrush UV je i ultrafialový či UV sterilizátor, který kartáček v prostojích mezi jednotlivými používáními dokonale vyčistí tím, že pomocí UV záření odstraní až 99,9 % bakterií. V základním balení nalezneme hned tři hlavice, které jsou barevně odlišené, aby si je jednotliví členové rodiny nepopletli.

Zmínit musíme i praktické bezdrátové nabíjení ve stojánku, který je součástí dodávky. Do plna kartáček nabijete za 24 hodin, čímž získáte dostatek „šťávy“ na 20 cyklů čištění. Integrovaný časovač pak v pravidelných, 30vteřinových intervalech upozorní na možnost přechodu k další části ústní dutiny, což znamená pravidelnější pokrytí všech zubů. Jakmile celý cyklus skončí, kartáček se automaticky vypne, čímž uspoří baterii.

Chcete-li se o svoje zuby pořádně starat, pak je kartáček SonicBrush UV jasnou volbou. Hlavně kvůli sonické technologii a 40 tisícům pohybům štětin za minutu – tato rychlost nemá u jiných značek obdoby. Dále je třeba vyzdvihnout UV sterilizátor, který ničí bakterie na hlavicích kartáčku, čímž zajišťuje jejich vyšší životnost, ale také čtyři režimy čištění, z nichž si sami vyberete ten nejvhodnější. A kartáček si ho zapamatuje i do příštího čištění.

Koncová cena kartáčku je 1 899 korun včetně daně z přidané hodnoty, což je v porovnání s konkurencí asi nejlepší poměr ceny a výkonu. TrueLife SonicBrush UV si můžete koupit na webu https://www.truelife.eu/cs/sonic-brush-uv/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *