Co pro nás designéři kabelek připravili na nadcházející sezónu?

Přestože rok 2018 ještě neskončil, designéři a módní návrháři už představili trendy kabelek na nejbližších 6 měsíců následujícího roku. Některé jsou jednoduché, jiné se zase vyznačují jedinečnými detaily, jako jsou peří, nebo šňůrky, některé se nosí těsně u těla nebo jsou přímo k tělu připoutané. Tak zatímco během zimy budeme čekat až dorazí do obchodů pojďme si je aspoň představit.

Dvojité kabelky …

Pokud náhodou pracujete v kanceláři a po práci se chcete ještě zastavit např. v tělocvičně tak je pravděpodobné že kromě kabelky, jste ověšené několika nesourodými taškami. Kabelka, taška na notebook a sportovní taška do fitka … Víte že to nevypadá dobře, ale vy všechny ty věci potřebujete! Designéři módního domu Chanel představili ve světě módy modely koordinovaných kabelek, které jsou určeny k nošení spolu.

Někdo by mohl tvrdit, že Chanel přišel s tímto nápadem proto, že chce prodat více tašek, ale pro mnohé z nás, co nosíme více tašek je to skvělá zpráva. Takže, pokud musíte nosit hodně tašek, proč při tom nevypadat dobře?

Výběr více tašek není omezen na kabelky stejné velikosti. Na výstavě vhodně nazvané “Urban Jungle” modelky předváděly velkou fendi tote tašku nošenou spolu s malou bagetou, vše sladěno do stylového setu, který vypadá dobře na rameni, nebo položený na židli v konferenční místnosti. Avšak ne každý je fanouškem ultra-koordinovaného vzhledu, pokud jde o tašky a doplňky. Během náročného dne není absolutně nezbytné nosit vše, co vlastníte, všude kam jdete. Proto se snadno zamilujete do Givenchyho kombinace menší kabelky pojené s větší taškou na pracovní dokumenty a možná i pro notebook.

Kabelky jako náhrdelníky, či koule na řetízku …

Na jaře roku 2019 se designéři soustředili na ikonické mikro kabelky, ty nejmenší jsou ve velikostech zápalkové krabičky. Tyto opravdu mikro kabelky se nosí zavěšené na krku, což umožňuje mít volné ruce a nezbytné drobnosti nosit s sebou. A že vás takové mikro kabelky přinutí nosit opravdu pouze drobnosti jako např. rtěnku, asi už psát netřeba. Velký návrat také zaznamenávají již v 80. tých letech populární ledvinky. Ty se nosí nejen připevněny k pasu, ale velkým hitem je nosit je křížem přes tělo, co jsme mohli vidět nejen na molech, ale také u celebrit jako Kim Kardashian.

Dovolit si také můžete nestandardní kabelky do ruky. Příští rok tvar kabelek bude více geometrický a budou spíše připomínat nošení uměleckého díla. Například kabelky ve tvaru koule, i takové modely představili známé módní značky. Upozornění: Tento typ kabelky, se na dovolenou bude v cestovní zavazadle jen velmi těžko přenášet, avšak tyto výtvory jsou tak pěkné a zvláštní, že vás to možná nebude trápit.

Kabelka ze stejného materiálu a vzoru jako šaty i takový bude trend v blízké době. Tyto modely kabelek jsou v jasných květinových motivech. Je to jeden z nejpraktičtějších a nejkrásnějších trendů v kabelkách.

Jedním z nejvíce očekávaných trendů kabelek jsou i tkaničky, které bylo vidět na kabelkách od New Yorku až po Paříž. Dlouhé střapce visící z kabelek vás přenesou na Divoký západ, ať jste kdekoli. A pro ty ženy kterým nepřekáží zvědavé pohledy a cenzura jejich obsahu kabelek jsou zde stále populární transparentní kabelky.

Skutečné milovnice módy si tedy v příští sezóně budou mít z čeho vybírat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *