Nejnovější světový trend pouze v Miracle Esthetic Clinic and Spa

Kombinované ošetření Mesotransdukce a Kryoterapie je revolučním pomocníkem v péči o dokonalou pleť. Ihned po ošetření je pleť rozzářená, svěží, hydratovaná a vypadá až o sedm let mladší.

 

 

„V Miracle Esthetic Clinic and Spa víme, že současné ženy jsou stále náročnější v péči o svou pleť. Hledají odborná ošetření, která budou vyhovovat jejich potřebám, a to s maximálním účinkem, za minimum času a bez bolesti. S touto výzvou si dokážeme v Miracle Esthetic Clinic and Spa poradit a jako první v ČR svým zákaznicím můžeme poskytnout tento světový trend.“ říká Anna Margarian, majitelka Miracle Esthetic Clinic and Spa. A pokračuje: „Ošetření vzniklo kombinací dvou jedinečných technologií: spojením mezoterapie a kryoterapie. Efektivně působí na buněčný systém, regeneruje tkáň a bojuje tak proti známkám stárnutí, pleť je viditelně mladší, hladší a svěží.“

 

 Je vaše pleť dehydratovaná? Trápí vás povadlé kontury, pigmentace a vrásky? Řešením je toto revoluční ošetření v Miracle Esthetic Clinic.

 

Princip mesotransdukce

Pokožka jako taková je chráněná neviditelnou bariérou, která zamezuje vniknutí škodlivin a ztrátě vody. Díky této bariéře však většina kosmetických přípravku nedosahuje takové účinnosti. Vědecky ověřená metoda mesotransdukce umožňuje pronikání aktivních složek do kožní tkáně. Technologie MESO T8 je inspirovaná účinnou mezoterapií, oproti ní je však neinvazivní a naprosto bezbolestná. Funguje na principu vysílání frakčních sinusových vln nízkého napětí, čímž výrazně zlepšuje vodivost a propustnost buněčných membrán.

Princip kryoterapie

Kryoterapie prodlužuje a zintenzivňuje účinky mezoterapie. Kosmetický produkt vybraný dle typu ošetření, působí na vnější vrstvu pokožky a v kombinaci se studeným kyslíkem prostupuje až do škáry (prokrvené a inervované vazivové vrstvy kůže pod pokožkou). Vyvolává dynamizaci kapilárního oběhu a okysličuje pokožku. V chladu se zužují kapiláry a organizmus se ztrátou teploty vyrovnává tak, že dojde k rozšíření cév. Opakovaná stimulace pokožky a rychle se střídající zužování a rozšiřování cév vytváří efekt pulzující pumpy – tzv. vazomotorický efekt, který reaktivuje kožní mikrocirkulaci a zlepšuje tak okysličování kožních buněk.  Správné a dostatečné okysličení je nutné pro obnovu a kvalitu pleti a její zdraví.

 

Efekt srovnatelný s injekčními a výplňovými metodami

Kombinace ošetření MESO T8 a kryoterapie nabízí účinné řešení mnoha kožních problémů.  Kryoterapie prodlužuje účinky mezoterapie. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření – pleť je svěží, rozzářená a viditelně mladší. S každým dalším ošetřením se účinek zvyšuje. Unikátní ošetření, působící do hloubky dermis (až do 9 cm), pokožku vyživuje a hydratuje, stimuluje pojivovou tkáň a má řadu dalších výhod:

 

  • jedná se o neinvazivní ošetření
  • ošetření je bezbolestné
  • stimuluje buňky k jejich obnově
  • zvyšuje produkci elastinu a vláken kolagenu
  • nedochází k teplotnímu šoku uvnitř buněk

 

Ošetření je určeno pro pokožku dehydratovanou, povadlou, s pigmentací, vráskami a jsou prováděna na buněčné úrovni – což je odlišné od jiných procedur– a jsou neinvazivní, bezbolestná a zaručují maximální výsledky dle individuálních potřeb každého klienta.

 

  • Intenzivní hydratační ošetření pro hloubkovou hydrataci pokožky, pro momentální rozjasnění a obnovu hutnosti.
  • Liftingová péče je intenzivní ošetření s viditelným liftingovým efektem vyplňujícím vrásky a jemné linky, vyrýsování a posílení kontury obličeje.
  • Vyplňující a omlazující péče s okamžitým efektem vyplnění vrásek, jemných linek a propadlin v tkáních.
  • Relaxační péče pro momentální uvolnění mimických vrásek.
  • Péče o zralou pleť nabízí viditelné zlepšení kvality zralé pleti, intenzivně podporuje tvorbu kolagenu.

 

Ošetření provádí v Miracle Esthetic Clinic and Spa, trvá 60 minut  a stojí od 3 250 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *