Novinka REMEDY zklidňující a posilující ochrana pro citlivou pleť

REMEDY [comfort zone] je nová řada produktů k péči o citlivou pleť určená pro profesionální i domácí použití. Za podpory specialistů nejen z kosmetického odvětví byla vyvinutá ultra-jemná formule bohatá na aktivní přírodní ingredience, které mají zklidňující účinky a posilují citlivou a přecitlivělou pleť. Přírodní botanické extrakty zamezí zánětům a spolu s vzácným Marulovým olejem ochrání bariéru pleti. Okamžitě uleví a eliminují začervenání. Pokožka je silnější a odolnější.

 Citlivá pleť je v dnešní době diagnostikována u téměř 50% populace. Vlivů je hned několik – převážně nepříznivé vlivy jako vítr, slunce, chemické faktory, znečištěné ovzduší, ale také stres a nevhodný životní styl.

Citlivou pleť poznáme podle charakteristického nepohodlí jako je pnutí, začervenání, pálení až někdy bolest. 

Receptura řady REMEDY [comfort zone] je navržena tak, aby citlivou pleť zklidnila, posílila a ochránila díky vzácným aktivním složkám:

 

  • NOCENKA ZAHRADNÍ A BOTANICKÝ EXTRAKT Z MEXICKÉHO YZOPU.

Nocenka zahradní, má protizánětlivé vlastnosti a zklidňující účinek, nezbytné pro obnovení pohodlí a rovnováhy citlivé pokožky. Mexický yzop, používající se při hypertenzi, obsahuje flavonoidy s protizánětlivým účinkem. Redukuje začervenání, rozšíření žilek a teplotu pleti.

 

  • OLEJ Z MARULY je bohatý na kyselinu olejovou a další mastné kyseliny. Posiluje kožní bariéru a zabraňuje a omezuje ztráty vody.

 

  • PREBIOTIKA pokožku chrání, vyživují a posilují mikroflóru, která je součástí přirozené kožní bariéry. Kožní mikroflóra dokáže zásadním způsobem posílit pokožku a zredukovat její podrážděnost. Prebiotika zásadně pomáhají stabilizovat ekosystém pleti v náročném stresovém období a chrání pleť před vnějšími nepříznivými vlivy.

 

 

Nová řada REMEDY je výjimečná šetrností nejen k pokožce, ale také k životnímu prostředí. Výrobky jsou určeny pro péči o tu nejcitlivější pleť, 98% ingrediencí je přírodního původu, neobsahují silikony, parabeny, minerální oleje a sulfáty. Produkty byly dermatologicky testovány na citlivé pleti.

 

 

Produkty:

REMEDY CREAM TO OIL

ultra-jemný čistící krém

Tato inovativní textura, se přemění z krému na olej a jemně vyčistí pleť. Vhodné pro citlivou pokožku a pleť se sklonem k začervenání. Pokožku čistí bez použití povrchově aktivních látek, které mohou oslabovat kožní bariéru. Počáteční fáze je krémová a snadno se aplikuje, mechanicky odstraňuje nečistoty. Olejová fáze, která dokončí čistící proces, zanechává pokožku jemnou a sametovou.

cena: 840 Kč

 

 

 

 

REMEDY TONER

uklidňující a osvěžující toner

Toner ve formě spreje má uklidňující a posilující účinky pro citlivé typy pleti. Použití je snadné a příjemné, drobné částečky tonika přináší okamžitou úlevu.

cena: 840 Kč

 

 

 

 

 

REMEDY sérum

uklidňující a posilující sérum

Intenzivní sérum s uklidňujícími a posilujícími účinky. Vhodné pro citlivé typy pleti se sklonem k nerovnoměrnému zarudnutí. Toto lehké sérum neucpává póry a může být použito samostatně nebo v kombinaci s krémem. Lehká emulze je jemně svěží a rychle se vstřebává. Je vhodné k použití v teplejším klimatu, nebo jako intenzivní produkt během zimního období. Uleví velmi suché pokožce.

cena: 1 960 Kč

 

 

 

 

 

REMEDY DEFENSE CREAM

výživný a zklidňující krém

Výživný a zklidňující krém s texturou bariérového efektu. Je vhodný zejména pro velmi suchou a dehydrovanou citlivou pokožku. Ochrana a výživa pro zdravou a silnou kožní bariéru.

cena: 1 960 Kč

 

 

REMEDY CREAM

hydratační zklidňující krém

Příjemně lehký, zklidňující, hydratační krém, který není mastný. Posiluje obranyschopnost pokožky, které dodává pocit pohodlí a ochrany. Emulze hydratuje a chrání kožní bariéru.

cena: 1 680 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *