Jak uspořádat nezapomenutelný a bezchybný event?

 

Plánujete větší firemní či rodinnou akci, ale úplně nevíte, jak na to? Přečtěte si tento článek, který vám poskytne jednoduchý návod.

 

Je dobré vše odvíjet od tématu. Máte už pár nápadů o tom, v jakém stylu se vámi připravovaný event bude konat? Nenechávejte tento bod na později. Tématu je dobré přizpůsobit třeba i místo konání. Slaďte s ním vše do každičkého detailu.

 

Velmi důležité jsou i další přípravy. Vytvořte si hrubý návrh programu. Zamyslete se nad tím, jak velký prostor vaše akce potřebuje. Pořádáte event pro padesát účastníků nebo pro pár stovek lidí? Běžte si prohlédnout vámi vybraná místa, kde by se akce měla konat. Přesvědčte se, že ve zvolené datum budou prostory volné a že se do místnosti vejde nejméně tolik lidí, kolik máte v plánu pozvat.

 

Poté, co budete mít jistotu v tom, kdy, kde a v jakém tématu se bude akce konat, zajistěte personál. Kuchařští odborníci, číšníci a obsluha jsou samozřejmostí. Nezapomeňte však ani na security službu, hostesky, kapelu nebo DJ.

Na každém eventu je dobré návštěvníky něčím překvapit či potěšit. Pozvěte si speciální předtančení, které zvedne diváky ze židlí, nebo třeba zařiďte velkou barmanskou show. Hosty můžete u vstupu přivítat taky malým dárkem.

 

Budou se vašeho večírku účastnit lidé, kteří jsou z různých koutů České republiky nebo snad i z ciziny? Nezapomeňte pro ně zajistit ubytování a pokud možno i dopravu na akci.

 

Myslete na to, že plánovaní většího eventu asi nezvládnete sami. Sestavte si svůj tým. Každý jeho člen by pak měl dostat na starost jednu oblast akce.

 

Pokud se však chystáte k uspořádání akce roku, bylo by dobré, aby se o přípravy a veškeré plány postarala event agentura, která už ze zkušeností ví, jak na to. Vyslechne vaše prosby a požadavky, potom navrhne řešení, ke kterému přidá odhad rozpočtu. Zajistí taky veškeré pracanty. Vás navíc zbaví stresu a těžké dřiny. Uspořádání výborné event akce totiž není tak snadné, jak se zdá. Pokud jste navíc časově zaneprázdněni, bude pro vás event agentura tím nejlepším řešením.

 

A jak vybrat tu správnou? Jendou z prestižních firem je například eventová a hostesková agentura Benchmark, která už v České republice aktivně působí přes deset let. Díky ní se stane váš event jedinečným. Návštěvníky vaše akce nenechá bez emocí. Zažijí večer plný zábavy a nezapomenutelných zážitků. Agentura vše zařídí za vás. Postará se i o průběh celé akce, a tak ani vy nepřijdete o zábavu. Nápadité téma, okouzlující výzdoba, oslnivá vizualizace a světelné efekty, bezkonkurenční kapela a ochotný personál? To je agentura Benchmark.

 

Máte už akci přichystanou na vlastní pěst, avšak chybí vám krásné, usměvavé a pracovité hostesky? V tomto případě má pro vás team Benchmark také řešení. Potřebujete pouze dvě pomocnice nebo snad deset okouzlujících slečen pro reprezentaci firmy, na asistenci při soutěžích a k vítání návštěvníků akce? Stačí kontaktovat agenturu a ta vám zajistí tolik dam, kolik jen budete potřebovat. Poskytne jim oděv, který vaše akce vyžaduje. Pořádáte večírek v Praze? Pak nezapomeňte kliknout na odkaz hostesky Praha, kde si budete moci vybrat ty správné hostesky pro vás.

 

Tak jak jste na tom s přípravou eventu? Vyhraje event agentura?

 

Autor: Kamila Spoustová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *