Můj sladký svět 5. díl ! Střevíčky pro romantické popelky!

Střevíčky nejen pro popelky…

I když je plesová sezóna už dávno za námi, měli bychom vyslyšet volání teplého počasí a jít si koupit nějaké krásné barevné střevíčky, které by nám doplnily sbírku těch předešlých… A nebo jinak! Co takhle sladký střevíček? Ten ještě ve své sbírce nemáte? Tak to je ten pravý čas si ho pořídit!

Jsou modelované z marcipánu, sladké modelovací hmoty z marshmallow, cukrových perliček a drahokamů. Výroba těchto střevíčků mě na čas úplně pohltila. Čím jsou realističtější a dokonalejší, tím jsem šťastnější! Zdá se to být dokonalá kombinace!  Miluju střevíčky a jako malá jsem milovala hlavně ten pro Popelku! A taky ten Sněhurčin byl nádherný! Také zbožňuji všechny střevíčky Carrie ze Sexu ve městě! Doma mám dokonce takové, které si nikdy neobuji, protože by to neustála moje závrať z výšek!střevíček Tak jsem se místo pořizování dalších kousků s nadmořskou výškou raději vrhla na výrobu těch, co jsou sladké, voňavé a hlavně luxusní. Takový střevíček si můžete objednat, ale ještě krásnější pocit budete mít, pokud jej dostanete.  Proto, jestli tento článek čte některý z pánů, skvělé, prosím vydržte do konce!  A pokud zrovna ten Váš přítel/manžel není moc na čtení, tak mu zkrátka pošlete rovnou odkaz nebo mu to řekněte přímo! A co? No že si přejete také dostat dort se střevíčkem od Prady nebo od slavného módního návrháře Christiana Louboutina. Někdy totiž kouzelné oříšky nahradí dobrá víla v podobě Vašeho přítele nebo Vaší peněženky.

2

Dobrá zpráva je, že za tento střevíček nemusíte utrácet desítky i stovky tisíců. Dokonce si na něm můžete pochutnat. A hlavně bude vyroben výhradně pro Vás!

A když mít luxusní dort, tak proč jej nemít třeba i z jedlého 24 karátového zlata nebo jedlého stříbra! Ano, i takové možnosti jsou zcela reálné!

Pokud se Vám střevíčky z mé sladké dílny líbí, bude mi potěšením ztvárnit ten pro Vás. Tak šup šup podívat se do diáře, který svátek ještě stihnete  a dát tip někomu, kdo už bude vědět čím Vám udělá sladkou radost! Přeji Vám krásné barevné jaro nejen v botníku!

Jaroslava Kasálková

www.luxusni-dorty.cz

lanýže výběr-003

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *