Tipy na podzimní zážitky

Hledáte netradiční podzimní zážitek nebo už se poohlížíte po Vánočním dárku? Přinášíme vám tipy na zajímavé zážitky, kterými potěšíte sebe i své nejbližší.

Pro rodiny:

Rodinné profi focení + nástěnný kalendář ZDARMA

rodina_3Chcete mít na památku krásné profesionální fotografie své rodiny nebo dětí? Nebo jen nevíte jakým dárkem potěšit své přátele? Nyní máte ideální příležitost!Náš profesionální fotograf, který se zaměřuje speciálně na focení dětí a rodiny a má mnohaleté zkušenosti, Vám udělá fotky přesně podle Vaší představy.

 

Hostina ze středověku

krcma_1_0Staňte se s námi na jeden večer členy královského dvora. Zapomeňte své starosti a strasti přede dveřmi a přeneste se s námi do 15. století. Nechte se po celý večer unášet dobovými recepty a atmosférou středověké krčmy. Můžete se těšit na uctivou obsluhu v dobových kostýmech, zábavný doprovodný program a bohaté středověké menu s neomezenou konzumací vybraných nápojů. Veškeré vybavení je jako ve středověku – dřevěné stoly a lavice, keramické nádobí. Celým večerem vás bude doprovázet živá středověká kapela, šermíři, tanečnice a fakýr s ohněm. Na závěr proběhne velká ohnivá show. Čeká Vás nezapomenutelný gurmánský zážitek: středověké prostředí osvětlené svíčkami – hostina all inclusive.

Pro ženy:

Masáže v pohodlí Vašeho domova

masaz_do_domu_4_1Masáž domů je pro všechny, kteří si chtějí užít maximální pohodlí a luxusní masáž přímo u sebe doma. Masáž doma
má řadu výhod. Ušetříte drahocenný čas, jste v bezpečí  svého domova, po masáži nemusíte nikam cestovat, ale místo toho relaxovat v teple Vašeho domova. Zvýší se tak uvolňující účinek masáže a celková relaxace je dokonalá.

 

 

Kurz líčení a péče o pleť

liceni_5Každá žena si přeje být krásná. Chcete znát správný recept na krásu? Nebo jí darovat? Díky našim kurzům líčení získáte všechny potřebné informace, jak správně pečovat o pleť a jak se dokonale líčit. Každá žena je originál a to i její pleť, poradíme Vám jak pečovat právě o tu Vaší pleť jelikož každá pokožka vyžaduje trochu odlišnou péči.

 

 

Kosmetický balíček štíhlá linie

linie_3Čeká Vás pořádný relax, uvolnění u kterého budete ještě hubnout. No co více si přát? Nechte se hýčkat službami našeho unikátního balíčku “Štíhlá linie”. Balíček je také ideálním dárkem pro kamarádku, manželku, přítelkyni,… zkrátka kteroukoliv ženu, protože každá žena chce být štíhlá a krásná! Uvolněte se a buďte fit s kosmetickým balíčkem “Štíhlá linie”.

 

Nafoťte si vlastní BOOK a staňte se modelkou + Album ZDARMA

book_4Být fotomodelkou je krásný cíl, ale pro většinu pouhý sen. Staňte se součástí těch šťastných, které si v záři reflektorů a na stránkách prestižních časopisů plní své sny a jsou obdivovány tisíci muži. Být ve společnosti těch nejlepších v oboru je zárukou konečného úspěchu. Za jeden den dokáží naši fotografové, vizážisté a kadeřníci, že jste tou pravou.

 

 

Pro muže: 

Chcete řídit Hummera H2?

hummer_2_0Je Vaším snem řídit legendární terénní auto? Chcete zapomenout na silnice i asfaltové cesty a otestovat si fenomén HUMMER ve skutečném terénu? Přijeďte a vyzkoušejte terénní dráhu plnou nerovností, bláta a strmých kopců. Pociťte pod rukama nefalšovanou sílu a výkon ohromného stroje a užijte si s jízdu naplno.

 

 

 

Staňte se pilotem opravdového letadla

pilot_4_2Splňte si svůj sen o létání a zjistěte jaké to je být pilotem reálného letadla se vším všudy. Budete pilotovat 4 místné letadlo Cessna 172. Před letem budete seznámeni s letadlem a budou Vám vysvětleny základy aerodynamiky, letu,meteorologie a řízení letounu. Poté společně projdeme předletovou přípravu a pokyny pro nenadálé případy. Let včetně mezipřistání je naplánován přibližně na jeden a půl hodiny. Každý ze tří účastníků bude minimálně 20 minut řídit letadlo, plnit funkci 2. pilota na pravém předním sedadle instruktora, poté přistaneme a posádka se vystřídá. Po návratu na letiště probereme celý let a zodpovíme vše, co Vás bude zajímat.

 

Staňte se řidičem formule

vedlejsi_1_4Využijte příležitost a staňte se závodním pilotem. Závodní vůz bude pro Vás připraven, stačí jen nasednout a prožít to pořádný požitek z jízdy. Máte jedinečnou příležitost sednout do formule a stát se závodním pilotem.

 

 

 

Speciální akce: 

gatsby_0Vraťte se zpátky v čase a zažijte velkolepou párty z 30. let v moderním pojetí ve stylu “VELKÝ GATSBY”:Zajistíme Vám reprezentativní historické prostory na Praze 5 kousek od Anděla. K tomu Vám připravíme bohatý doprovodný program, že se za žádných okolností nudit nebudete.Samozřejmostí je catering dle vlastního výběru formou teplého a studeného bufetu, dále výzdoba prostor, hostesky, obsluha a moderátor. Vše ve stylu 30. let.

horor_1_0Pokud Vás už nebaví veškeré únikové hry a strašidelné zámky, tak Vám slibujeme, že u nás se nudit nebudete. Během návštěvy zažijete ten nejčernější horror na vlastní kůži. Vydržíte celou hodinu? Nebo to nezvládnete? Vzdát to můžete kdykoli, stačí vyslovit únikové slovo a jste ze hry ven. Netočíme film, nevytváříme fikce. U nás se stává horror skutečností.

 

untitled-5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *