Jak dosáhnout krásných dlouhých vlasů?

Dlouhé vlasy jsou neodmyslitelně spojovány s ženskou krásou, půvabem a jejich sexppealem. Po dlouhých hustých vlasech touží nejedna žena, ovšem ne všem je dáno dosáhnout dlouhého ohonu přirozenou cestou. Existují způsoby, jak růst vlasů urychlit nebo dokonce vlastní vlasy nahradit, tzv. clip in vlasy.

Potraviny podporující růst vlasů

Častým důvodem vypadávání vlasů je nedostatek železa v těle. Přidejte do svého jídelníčku tofu a všechnu zelenou zeleninu, které růst vašich vlasů podpoří. Fazole, chřest, lněné semínko, oves obsahují vitamíny a minerály potřebné k rychlejšímu růstu vašich vlasů a také velmi zmírní jejich vypadávání.

Kosmetické přípravky

V drogeriích naleznete mnoho přípravků určených k podpoře růstu vlasů, ovšem mnohé z nich jsou jen lákadlem na peníze a nefungují. Pokud chcete kvalitní prostředek k růstu vašich vlasů, poraďte se raději v lékárně, kde jsou na takové otázky proškoleni a doporučí vám vhodný přípravek.

Clip in vlasy

Pořízením clip in vlasů dosáhnete prodloužení vlasů během malé chvíle. Na webových stránkách oxyextensions.cz naleznete kvalitní vlasové pásky vyrobené pouze z pravých, nijak nepoškozených, vlasů, které ke svým vlasům jednoduše připevníte nenápadnými sponkami. Deset různých odstínů ve třech různých délkách uspokojí i tu nejnáročnější ženu.

Péče o clip in vlasy je stejná jako o vaše vlasy. Pásky opláchněte vlažnou vodou a umyjte běžným šamponem. Poté opláchněte a použijte kondicionér. Vlasy můžete česat, tupírovat, fénovat, žehlit i kulmovat. Při jejich barvení mějte na paměti, že použitá barva chytne pravděpodobně jiným odstínem než na vašich vlasech, proto nejprve barvu vyzkoušejte na malém pramínku.

S clip in vlasy můžete vytvářet mnoho účesů podle vaší fantazie nebo zručnosti. Pokud si nejste jisté, pořiďte si clip in culík nebo příčesky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *