Filmové legendy se zabydlely v Letním kině 2GIS ve Žlutých lázních

Prázdninové úterky ve Žlutých lázních patří filmovým hitům. Letní kino 2GIS, které již navštívily tisíce lidí, nabízí zdarma promítání filmů i pohodlné posezení na břehu Vltavy.

Čeští i světoví filmoví velikáni ve Žlutých lázních

Letní kino 2GIS odstartovalo promítání legendárních filmů 28. června hitem Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Kultovní Forrest Gump přilákal více než 4000 návštěvníků a úspěšní byli i Světáci nebo Muž z Acapulca. Déšť sice zahnal legendárního boxera Rockyho, ale ten se na plátně objeví už 4. srpna. Na programu je nyní ještě pět dalších trháků.

Luxusní odpočinek po pracovním vytížení

Na své uvedení ve Žlutých lázních se v srpnu chystá americký evergreen Casablanca, Klub rváčů a King Kong. V září celé kino uzavře projekce filmu E.T. – Mimozemšťan. Areál Žlutých lázní se každé úterý v podvečer promění v letní kino s veškerým komfortem a úžasnou atmosférou. Hosté se mohou usadit na lehátkách a vypůjčit si podsedáky či deku. K filmu si navíc návštěvníci mohou dát i zdarma popcorn, stačí předložit staženou aplikaci 2GIS v mobilu. Zkrátka všechno, co člověk potřebuje po náročném pracovním dni, aby si užil večer u filmové klasiky na velkém plátně pod širým nebem. me radost, že lidé pozitivně reagují na náš výběr filmů a chodí se bavit společně s námi na kultovní snímky světové kinematografie,říká ředitel společnosti 2GIS Jan Vališ.

2GIS vás v Praze dovede na ta správná místa

Jedna aplikace pro tisíc podob Prahy – to je 2GIS, informační systém s 3D mapou Prahy. Poskytne vám vždy aktuálnější a přesné informace o službách a organizacích, které vás zajímají. Kontakty, otevírací doby, vstupy do budov a další důležité údaje zjistíte pouhým kliknutím. Aplikaci 2GIS navíc nemusíte vůbec opouštět, abyste si mohli ke svému cíli naplánovat co nejefektivnější cestu, funguje totiž i offline.

Program kina do konce léta

  • 4. 8. 2016 – Rocky (1976) (Mimořádné promítání ve čtvrtek – přesunuto kvůli dešti)
  • 9. 8. 2016 – Klub rváčů (1999)
  • 16. 8. 2016 – Casablanca (1942)
  • 23. 8. 2016 – Čelisti (1975)
  • 30. 8. 2016 – King Kong (1976)
  • 6. 9. 2016 – E. T. – Mimozemšťan (1982)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *