Jaké batohy volit k různým příležitostem?

Móda nám v poslední době přinesla novinky spíše do oblasti obuvi a doplňků, než klasicky do regálů s oblečením. Aktuální novinky přináší vážně hlavně boty, konkrétně zlaté nebo stříbrné či jiné kovově barevné sandálky, které dnes má každá žena, i když je neumí správně kombinovat, a taky doplňky, tedy konkrétně batůžky. Batohy jako takové v současnosti zažívají vážně jakýsi boom, který láká davy žen. Místo kabelek, které byly ještě donedávna tak populární, se už nenosí nic jiného, než jenom batoh, a to naprosto ke všem outfitům. Stále nošené kabelky jsou akorát jenom crossbody kabelky, které jsou tak oblíbené díky praktičnosti a většinou i maličkosti (viděli jste snad velkou crossbody kabelku?). Ovšem batohy už i této kabelce šlapou doslova na paty.

Batohy jsou dnes opravdu doplňkem, který nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Pokud si ale myslíte, že vám bude stačit pouze jeden jediný kousek, který si koupíte, pak jste na omylu. Batohy jsou vhodné pro jakoukoliv událost, jenže co událost, to jiný batůžek. Přinášíme vám proto pár tipů, které vám poradí a upřesní, na které události se hodí konkrétní tip batohu.

Pro outdoorové sporty se hodí:

Outdoorové sporty jsou v poslední době čím dál více oblíbené. Jedná se o skvělou možnost, jak trávit například volný víkend. Mezi takové sporty se řadí hlavně lezení, horolezectví a taky samozřejmě turistika. A ke všem těmto činnostem je třeba mít správný batoh. Zde doporučujeme takový, který má výbornou nosnost, vyhovující objem a hlavně stabilní a kvalitní konstrukci. Batoh by měl mít vystlaná záda a také popruhy, aby bylo nošení pohodlnější. Nesmí se zapomínat na popruhy kolem pasu a na prsou, která dokonale rozprostřou objem batohu po celých zádech.

Pro nošení ve městě:

Pokud se rozhodnete vyrazit si s kamarádkou na kávu, do kina, na diskotéku nebo jenom tak na výlet s partou přátel třeba na nějaký zámek či hrad, rozhodněte se pro vkusný malý batůžek, který se vám bude hodit k samotnému looku. V takových případech se nemusíte ohlížet na nosnost, objem nebo konstrukci, ale jenom na stylový vzhled.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *