Krásné kabelky za dobrou cenu? Hledejte značku David Jones.

Potřebujete sehnat kabelku, která by obstála při testu kvality a ještě by byla k dostání za skvělou cenu? Pak vsaďte na francouzské kabelky David Jones, které zná a hrdě nosí spousta žen z více než třiceti zemí světa.

Tuto nejen ve Francii oblíbenou značku založil samotný David Jones, návrhář, který se proslavil právě tvorbou luxusních modelů kabelek. Své skvosty tvořil již od osmdesátých let devatenáctého století. Prezentoval se jako prodejce luxusu. Svůj první kamenný obchod umístil naproti hlavní poště, a tak neměl o prodej a následný výdělek nouzi. Jeho nabídka šla na odbyt, stále vymýšlel nové modely kabelek a doplňků. Později ji rozšířil taky o nábytek, ten však nyní firma nevyrábí. V roce 1890 vydal Jones svůj první katalog nabízeného zboží. Obchod si získával stále větší obliby. Mezi jeho nákupčí patřily i slavné osobnosti tehdejší doby.

Od začátku současného století spustili nynější majitelé značky internetové stránky prodejny a vlastní e-shop.

David Jones je jednou ze společností, které jako první zaměstnávaly pracovníky na pozici velvyslanců pro cizí země. Ti zodpovědně předváděli značku v sousedních i vzdálených státech.

Společnost si nadále právem dává přízvisko prodejce exkluzivního zboží. Jde o značku, která spojuje krásu s kvalitním životním stylem. Zabývá se nejen prodejem kabelek, ale nabízí taky jiné módní hity, dokonce i dekorace do domácnosti.

Pokud hledáte dostupný luxus, je jím právě značka David Jones. Vyberte si nové modely kabelek. Prohlédněte si celou nabídku na stránkách e-shopu kabea.cz.

Kabelky David Jones rozhodně nejsou jednotvárné. Návrháři se snaží připravit něco pro každou věkovou kategorii. Mladé slečny ocení pestré designové kabelky, pracující ženy zase větší praktické tašky. Prohlédněte si nové módní tvary kabelek. Ať už si vyberete doplněk malý nebo velký, určitě sáhnete správně.

 

Vyzkoušejte například dámskou kabelku do ruky – David Jones Manileas, která je nejen elegantní, ale i nápaditá. Skládá se z několika struktur, které nesou různé k sobě se hodící barevné tóny. V hlavní kapse naleznete další tři úkryty na vaše cennosti. Jistě se vám bude hodit i kapsa na zadní straně kabelky. Výhodou tašky je nastavitelný popruh. Pokud vás omrzí nošení v ruce, můžete kabelku odložit na rameno. Podobnou variantou je kabelka David Jones Manila. Svou kabelku můžete vybírat z mnoha barev.

 

 

Ověřený trend v novém kabátě představuje kabelka David Jones Sukaw, která je k dostání ve dvou barevných variantách. Je vystavěna z jemné syntetické kůže. Obsahuje pevnou rukojeť zajišťující pohodlné nošení. Její mírně kufříkový tvar z vás bude budit respekt. Pokud potřebujete uvolnit ruce, je pro vás v kabelce připraven ladící popruh stejného materiálu. Jistě vás potěší i snadné zapínání kabelky, mechanický knoflíček. Vyhraje tmavě šedá nebo tmavě růžová varianta? Doplňte svůj outfit o tuto podzimní novinku.

 

 

Autor: Kamila Spoustová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *