Proč investovat do kvalitní kabelky? Jaké tašky jsou nyní v kurzu?

Správně vybraná kabelka dokáže celý outfit pozvednout na vyšší úroveň. Musí však jít o módní doplněk bez vad, který něco vydrží. Víte, proč se vyplatí investovat do koupě kabelky více peněz? Nekupujte nekvalitní zboží.

Každá žena miluje tento módní doplněk. Pokud si ale koupíte levnou kabelku, hrozí riziko, že ji za malý čas mít ráda přestanete. Třeba ve chvíli, kdy se kabelce začnou loupat ucha nebo kapsy. Zapomeňte na umělé lesklé materiály, které nevydrží ani pár měsíců.  

Dobrá kabelka zvládne i po čase nošení držet tvar. Nevytahá se a její dno se nebude nehezky propadávat pod nákladem.

Výhodou kvalitních kabelek s dlouhou výdrží je i jejich následný prodej. Přestala se vám kabelka, kterou už půl roku nosíte líbit? Nebo byste jen chtěla vyměnit šatník? Můžete zauvažovat nad jejím prodejem. Kvalitní kabelku sice neprodáte po měsících nošení za plnou cenu, ale dobrý peníz vám z ní jistě padne a hned si budete moci koupit novou krásku.

Těžko budete s hrdostí nosit kabelku, která je pouze napodobeninou pravého skvostu. Nekupujte žádné laciné imitace tašek. Je mnohem lepší vlastnit dvě kvalitní kabelky než deset pokladů, které málo vydrží. Kupujte kabelky nejlépe kožené s kvalitním kováním. Dejte přednost kabelkám ověřených značek.

Hledáte právě nový doplněk do podzimních dnů? Navštivte e-shop kabea.cz, kde si můžete vybírat z velkého množství kvalitních kousků. Nezapomeňte si v e-shopu prohlédnout i batohy nebo cestovní kufry. Pořiďte si ke kabelce další módní doplněk. Co třeba stejně barevný pásek?

Pokud si nevíte rady s výběrem kabelky, můžete se inspirovat letošními NEJ. Jaké jsou nejoblíbenější kabelky tohoto roku?

Letí kabelky crossbody. Ty jsou vyhledávané hlavně díky praktičnosti. Nemusíte se starat o jejich nošení v ruce, tašku zavěsíte přes rameno, ať už vyrážíte kamkoliv.

Hitem jsou kabelky v miniaturních provedeních. Ty se hodí na večírky nebo tehdy, pokud s sebou nepotřebujete nosit moc věcí. Pamatujte si, že tyto doplňky by se neměly, co se týče obsahu, příliš přeplňovat, nevypadá to hezky.

 

 

Zapomeňte na klasiku a vyberte si kabelku s ozdobou nebo se cvočky. Nebojte se sáhnout po zuřivých kombinacích. Nic nevylepší váš podzimní outfit lépe než barevná kabelka. Pokud sázíte na basic potisky a strohost, vyberte si ke kabelce alespoň přívěsek, který můžete na tašce nosit dle libosti a kdykoliv ho můžete odepnout. Obchody se staly úplnou džunglí různých doplňků ke kabelkám, určitě nebudete vědět, který si vybrat.

 

Za zmínku stojí i batohy. Trend nošení elegantních batůžků se u nás stále drží. Jde o největší hit současnosti. Módní designéři kombinují s batohy dokonce i dámské business kostýmy. Vyzkoušejte novou módní záležitost. Největší výhody při nošení batohu? Vejde se vám do něj daleko více věcí než do kabelky a navíc vás nebude bolet ruka nebo rameno. Na zádech se váha obsahu batohu rozloží a vy můžete s tímto novým pomocníkem bezbolestně ujít kilometry.  

TIP: Chcete, aby vaše kabelka vydržela krásná co nejdéle? Aby nepraskala a neodírala se? Nezapomeňte ji před použitím tak jako své boty impregnovat a případně očistit. Nemyjte kabelku mokrým hadříkem, ale pečujte o ni speciálním čistícím prostředkem.

 

 

Autor: Kamila Spoustová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *