Neschovávejte svou podprsenku! Vyzkoušejte horký módní trend jménem bralette.

Braletky jsou podprsenky, které obvykle nemají kostice. Někdy obsahují mírné vycpávky, ale ne ze všech braletek jdou vyndat vycpávky, některé jsou jemně vyztužené, nebo s mírným push-up efektem a výztuž je pevná (např. Maidenform).

Tyto podprsenky mohou nosit ženy každého věku. Hodí se na malá prsa, skvěle udrží i prsa velká. Braletky jsou chváleny hlavně díky své lehkosti a neskutečné pohodlnosti. Skvěle se hodí i na sport. 

    

 

 

 

 

Vyzkoušejte tento královský módní doplněk. Na trhu naleznete podprsenky jednoduchých střihů zabalených do krajky, ale i výrazné páskové modely.  

 

Už dávno neznamená, že vykukující podprsenka vám, co se týče outfitu, ubere body. Tuto podprsenku se nemusíte stydět ukázat. Hrdě ji noste pod průhlednými materiály, vykukující z trička nebo na holém těle. Jaké modely s braletkami sestavit?

 

Podprsenku můžete nechat vykukovat jakýmkoliv způsobem, nikdy neuděláte chybu. Pořiďte si krásnou novou braletku a skryjte ji třeba jen z poloviny. Oblékněte na sebe košili, horní knoflíčky nechte rozepnuté, aby byla podprsenka schována jen ze stran. Podprsenka může vykukovat i shora. Máte volné tričko, jehož výstřih vám někdy spadne až do půlky dekoltu? S vaší novou kráskou svoje oblečení nebudete muset mít stále pod kontrolou. Vykukující modely krajkové podprsenky budou navíc vypadat zatraceně sexy. Braletky se vyplatí kombinovat taky s tričky s odhalenými zády. Podprsenky totiž nejsou pěkné jen zepředu, ale mívají též prošívaná či zdobená záda.

 

 

 

 

 

 

Mrzí vás, že některé vaše oblíbené topy jsou průhledné? Že každá podprsenka je pod nimi vidět? S bralette podprsenkou vás trápení může opustit. Pořiďte si braletku v jakékoliv barvě a zkombinujte ji s průhledným tílkem. Můžete volit oblíbenou kombinaci černé nebo tmavé podprsenky pod světlým vrškem. Průsvitné halenky dokáží z obyčejného modelu udělat netradiční nádheru. Doplňte oblečení nějakým pěkným náhrdelníkem.

Můžete se setkat i s netradičním vrstvením oblečení, kdy módní návrháři navléknou na tělo modelek prvně top a následně až braletku. Takové kombinace jsou poměrně extravagantní. Promyslete si, zda takovéto nošení bude pro vás vhodné.

Pokud máte chuť do odvážnějších, ale vždy vkusných kombinací, sáhněte po bralette prodloužené pod prsa. Nic na ni neoblékejte. Jako spodní díl zvolte kalhoty nebo sukni s vysokým pasem. Mezi vrškem a spodní částí oblečení by měla vzniknout mezera maximálně kolem pěti centimetrů, pupík by vám nikdy neměl koukat. Tento model doplňte sáčkem nebo bundičkou.

Teplé dny už asi nadobro odcestovaly, ale modely krásných zdobených braletek spolu s dlouhými společenskými sukněmi ovládnou taneční parkety letošní plesové sezóny. Nezapomeňte se na ples taky stylově vybavit. Myslete však na to, že na společenské události by bralette podprsenky měly vypadat spíše jako klasické krátké topy. Pokud půjde o vysoce formální ples, oblečte se raději do klasických šatů.

Co takhle nová braletka z e-shopu my-secret.cz? Vyberte si třeba sportovní model značky Guess, který je k dostání v bílé a černé variantě. Zahalte se do pohodlí, ze kterého se vám už nikdy nebudete chtít ven.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *