Betty – barva na vlasy tam dole

Každá žena si potrpí na svůj vzhled, a zároveň na skutečnou originalitu. Ta však nemusí být vždy na první pohled vidět, tedy přesněji řečeno, může být určena pouze pro pár očí – například manžela nebo partnera. Pokud stále ještě netušíte, o čem je řeč, potom mluvíme o novince na našem trhu s označením Betty. Jedná se o takzvanou „barvu na vlasy tam dole“ (“Color for the hair down there”!) a celou řadu dalších přípravků, které jsou určeny pro úpravu intimních partií.

Podle všech výzkumů se populace dělí na dvě poloviny. Jedná zastává názor holit a druhá neholit. Betty je tedy určena právě Vám, kteří patříte do druhé poloviny, tato novinka slaví doslova úspěch po celém světě. A to nejenom u žen samotných, ale i u jejich partnerů. Kolekce  neobsahuje pouze barvy “klasické” jako jsou černá, blond, hnědá a zrzavá, ale také barvy netradiční (růžová, fialová, modrá, zelená a červená) také 100% přírodní depilační krémy, nebo i velmi zajímavé šablonky, které jsou určené právě pro úpravu ochlupení na intimních místech. Pokud tedy chcete svého partnera překvapit, určitě neváhejte a některý z těchto jedinečných výrobků si kupte.

Tomuto trendu již podlehlo mnoho žen, a především u našich západních sousedů je tato móda, která není na první pohled vidět velice oblíbené. Právě s příchodem trendu bezpečné úpravy intimních partií, bylo jenom otázkou času, kdy přijde některý z výrobců s tímto unikátním nápadem. Barvy Betty jsou 100% přírodní, vyrábí se z výtažků bezového květu, třešňové kůry, heřmánku, kostivalu, rozmarýnu a výtažku z aloe, neobsahují žádné nebezpečné látky jako jsou parabeny a čpavek, se kterými se setkáte u běžně dostupných barev na vlasy. Navíc nejsou testovány na zvířatech a navíc mají unikátní nestékavou konzistenci. Autorkou je světoznámá Nancy Jarecki, která přišla s nápadem sjednotit barvu chloupků s barvou vlasů, když navštívila jeden italský kadeřnický salon. A jak je vidět, rozhodně to byl nápad velmi dobrý, což potvrzují právě statistiky prodejnosti. Zařaďte se i vy mezi skupinu originálních žen a dívek, a vyzkoušejte některý z těchto produktů. Uvidíte, že díky tomu budete v posteli velmi originální a pro svého partnera naprosto neodolatelná a jedinečná. To ostatně potvrzují i uživatelské recenze jiných žen, pro které bylo používání těchto výrobků příjemné zpestření jejich milostného života.

Untitled 1

2 komentáře: „Betty – barva na vlasy tam dole

 • 3.2.2020 (18:54)
  Trvalý odkaz

  Dobrý večer, kde můžu koupit Black barvu na vlasy tam dole? Děkuji

  Reagovat
 • 12.8.2021 (8:01)
  Trvalý odkaz

  Sháním barvu Betty na intimní partie.
  Kde se dá koupit.
  Děkuji

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *