Jak se obléct na svatbu nejlepšího přítele?

Jednou za čas přijde den, kdy jsme například pozváni na nějakou slavnostnější událost. Většinou obdržíme pozvánku na oslavu narozenin, kam se nemusíme zrovna vymódit, abychom zaujali. Ovšem na svůj vzhled je třeba dát vždycky, protože ten jako první oslní. Nicméně pokud nám přijde pozvání například na svatbu nejlepšího přítele, nemůžeme si obléknout první košili a kalhoty, které uvidíme, i když se bude jednat o aktuální trendy. Svatba, pokud není tedy tematická a není předem určen dress code, je událost, na niž se musíte dobře obléknout – společensky a elegantně.

Mnohým lidem to dává vážně zabrat. Většinou se v našem šatníku nenachází to, co by nám slušelo, nebo to, co by se na svatbu jako takovou hodilo. Ve velmi častých případech musíme zajít na nákup a koupit si přesně to, co je vhodné, protože nic takového v šatníku běžně nemáte. Pokud jste pozváni s přítelem nebo s přítelkyní, pak volte oblečení takové, které vás dokonale sladí. Díky sladěnému oblečení vždy půjde vidět, že k sobě zkrátka patříte. Jestliže vás nenapadá nic, co byste si mohli obléknout, přinášíme vám tip pro ni i pro něj, který sluší naprosto každému – nezávisle na postavě nebo výšce.

Co pro ni?

Žena by měla mít krásné šaty, které budou délkově sahat zhruba ke kolenům. Doporučujeme obléknout si hlavně takové typy šatů, které mají sukni skládanou a trochu bujnější. Tyto totiž sluší naprosto každé ženě bez ohledu na její postavu. Většinou jsou tyto šaty s tří čtvrtečním rukávem nebo s malým výstřihem a bez rukávů. Volte pastelovější barvy, protože právě k těm se krásně sladí partner. Na nohy samozřejmě lodičky, protože jelikož nejdou vidět stehna, nohy budou vypadat kratší, proto je potřebujete prodloužit a to lodičky zvládají naprosto dokonale. Do rukou pak drobné psaníčko.

Co pro něj?

Pánům sluší jednoznačně oblek. Samozřejmě volte modrý, protože jiný se už takřka nenosí. Kravatu (pokud se pro ni rozhodnete) volte opravdu úzkou a v barvě šatů přítelkyně, ostatní doplňky volte do hněda. Bílá košile je naprosto nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *