Nažhavte se erotickou masáží pro dva

Přemýšleli jste někdy o erotické masáži? Pokud chcete do vašeho partnerského života přinést něco nového a vzrušujícího, neváhejte vyzkoušet erotickou masáž pro páry.

Je známo, že masáže člověku obecně přispívají k lepší fyzické i duševní stránce. Posílí imunitu a rozproudí krev v těle. Erotická masáž pro dva vám však přinese ještě něco navíc. Tato masáž bude daleko více intimnější než masáž klasická. Každou chvíli navíc strávíte se svou drahou polovičkou. Zdali budete ležet jen tak bok po boku nebo se budete u masáže laskat svými doteky, je už zcela na vás. Cílem masáže je mimo jiné nasměřovat pár na stejnou cestu a nastolit v těle maximální vzrušení. Při těchto masážích je povoleno převzít vše do svých rukou. Požádejte své masérky, aby vás nechaly o samotě a zbytek času věnujte milostným hrátkám, jejichž prožitek bude díky masážím ještě intenzivnější než obvykle. Každou erotickou masáž je možné zakončit společnou sprchou.

Masáž každého z vás bude provádět zkušená masérka, která zkrátka ví, jak na to. Vámi vybrané masérské duo bude dokonale sjednocené a naladěné na stejnou vlnu. Erotická masáž Praha nabízí široký výběr těch nejlepších masérek, přesvědčte se sami a vyberte si s partnerem ty své. Na internetových stránkách Masáže Luxury se zrovna dozvíte, zdali jsou vámi vybrané masérky v daný termín k mání.

Jistě se vám bude líbit i interiér, kde jsou masáže prováděny. Zapomeňte na klasické bílé lůžko a prázdný pokoj. Masáž bude probíhat v útulné místnosti vybavené romantickými dekoracemi, která na vás již na první pohled bude působit intimně a velmi příjemně. Na širokém lůžku pro vás bude připraveno čisté povlečení s polštářky. Místnost je vybavena zrcadly pro případ, že byste chtěli vaše masérky při práci pozorovat. Jedinečnou atmosféru místu dodá taky tajemné přítmí a uklidňující hudba.

V ceně masáže jsou všechny nealkoholické nápoje, taky káva a čaj.

Stavte se v Masážích Luxury osobně nebo navštivte internetové stránky masaze-luxury.cz a přečtěte si o masážích ještě víc. Pokud se vám zážitek bude líbit, můžete vyzkoušet i jiné nabídky, třeba nějakou sólo masáž.

Velmi oblíbená je například masáž lávovými kameny, která se k nám dostala až z dalekého Havaje. Masérka se zaměřuje na pohyby hlavně dlaní a předloktí, vše je však doplněno o jistou dávku erotiky.

Vyzkoušet můžete taky nuru masáž, kdy se po vás masérka bude díky nuru gelu doslova klouzat. Vyhledávaná je taky masáž tantra. Tantrická masáž je obohacena o různé pomůcky, které váš erotický zážitek ještě více prohloubí. Budete se divit, co dokáže jedno peříčko nebo kožešina.

Nově je taky možné spojit masáž s vířivkou nebo strávit pár minut v sauně, která je pro vás nově otevřena. Oba bonusy jsou součástí masážních pokojů.

Probourejte své limity a zjistěte, jaké potěšení vám přinesou erotické masáže pro dva.

Využijte jedinečnou akci a přiveďte na masáž i svého kamaráda. Za každé nové doporučení získáte slevu 500 korun na váš další zážitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *