Známá fotografka Lucie Robinson následuje Organic Way příběh!

Praha, 24. srpna 2017 – 9 známých osobností a jejich životní styl, 9 barevných různorodých kontinentů, 1 značka s ekologickou filozofií… Lucie Robinson ve svých fotografiích zachytila proměnu herce Saši Rašilova, Jaromíra Noska, herečky Ivany Jirešové, Petry Špindlerové, muzikanta Mikoláše Růžičky, DJ Ladidy, ilustrátorky Zuzany Osako, zpěvačky a herečky Světlany Nálepkové a módní návrhářky Josefíny Bakošové. To vše pod taktovkou organické vlasové kosmetické značky Oway. Příběh, který začíná a jen tak nekončí! Celoživotní vztah k přírodě, dění okolo nás to vše spojuje právě Oway.

Untitled 3

Ve vlasovém stylingu by neměl být prostor pro úzkoprsost a zbytečné obavy z finálního výsledku. Je čas myslet kreativně, nebát se výzev a zároveň brát ohledy na naši přírodu. Mantinely ekologické profesionální péče nyní posouvá novinka italské značky Oway – revoluční a pro vlas zcela šetrný pigment. A právě ten se stal klíčovým hráčem v kolekci OWAY CELEBRATION 2017, která propojila 9 kadeřníků z několika měst, skvělou fotografkou Lucii Robinson a 9 známých tváří.

Pro originální snímky, reflektující především přirozenost, byly vybrány ty celebrity, které mají kladný vztah k přírodě i ekologii. Každý z nich má svůj zajímavý příběh stejně jako Oway,“ vysvětlila Martina Sikorová, distributor této značky. Myšlenka zvěčnit významné tváře při tvorbě kolekce OWAY CELEBRATION 2017 je hlavně poděkováním kadeřníkům a jejich salonům za spolupráci s Oway. Každý kadeřník dostal svou tvář pro vytvoření zajímavého looku. Saša Rašilov se svěřil do péče salonu Florian Hair a nemohl si zkušenost vynachválit: „Byl jsem nadšený střihem i modrou barvou, ale hlavně mě nadchly produkty Oway. Každý produkt má svou čistou specifickou vůni jako třeba hřebíčkový kondicionér, to je naprostá pecka.“  V EcoArt Salonu Rolland protnuly vlasy herečky Ivany Jirešové barevné pruhy grepové barvy, muzikant Mikoláš Růžička zase získal v kadeřnictví Toni & Guy nový styling nejen účesu, ale také vousů. „Zpočátku jsem se po zásahu necítil ve své kůži, běžně se totiž stříhám doma sám, ale už druhý den jsem se se svou novou tváří ztotožnil a musím říci, že je to super. Oway má dokonce svou barber sadu pro domácí použití a to mě zaujalo,“ říká Růžička.  DJ Ladida slušely nabarvené vlasy do fialového odstínu, herec Jaromír Nosek zase získal zajímavé kovově šedé šediny. Nadšená byla také zpěvačka a herečka Světlana Nálepková a ilustrátorka Zuzana Osako, která po zásahu kadeřníků představovala rozevlátou vílu. Herečka Petra Špindlerová vyhledává pouze přírodní produkty v celkové péči o tělo, dokonce se nechala slyšet, že si nějakou dobu umývala vlasy pouze teplou vodou. „Produkty Oway mě očarovaly, už jen balení ve skleněných lahvičkách je mi sympatické a když mi dali přeliv, díky kterému jsem získala krásný lesk, totálně jsem se do Oway zamilovala,“ říká Špindlerová. Největší změnou pak prošla módní návrhářka Josefína Bakošová, kterou po skončení proměny v Olomouckém studiu Art Hair zdobily zelené vlasy, copánek, piercing v nose i v uších. „Byla jsem někdo úplně jiný, ale musím říci, že mě to moc bavilo a z výsledné fotky jsem nadšená,“ říká Bakošová.

Untitled 2

O značce Oway

Značka Oway je profesionální organická vlasová i tělová kosmetika, která na trh uvádí vždy jen skutečně funkční a bezproblémové přípravky a produkty plné velkého množství organických a biodynamických aktivních ingrediencí. Oway není o dosahování cílové pásky v první linii, ale o skutečném naplnění v udržitelném duchu. Produkty dýchají méně chemie, nepracují s aerosoly a s barvou, která nečpí, se výjimečně dobře pracuje. Součástí nabídky značky je také certifikovaná přírodní pleťová řada pro kosmetičky, maséry a jejich klientelu. Ve chvíli, kdy se pro vás Oway stane životním stylem, můžete si pořídit třeba sójovou svíčku z kolekce Home ovoněnou čistě jen esenciálními oleji, nebo ekologický přípravek na nádobí či mytí ovoce. U toho si vypijete unikátní biodynamicky vypěstovanou čajovou směs a následně si dopřejete květovou lázeň.  Šetrný bez amoniakový profesionální systém Oway vychází z tradiční japonské medicíny. Dodržuje ekologické zásady a dbá na obecně prospěšný a udržitelný přístup k naší zemi. Dokonalá více smyslová vlasová, tělová a pleťová péče s obsahem esenciálních olejů, hydrolátů a čistých mikronizovaných rostlin pocházející z „KM0“ biodynamického zemědělství. Produkty Oway používají kadeřnické salony po celé ČR a právě tam si je můžete zakoupit pro domácí použití.

Více informací naleznete zde: http://organic-way.cz/

 

EcoArt Salon Rolland je výhradním dovozcem vlasové a tělové kosmetiky OWAY. Veškeré produkty je možné přímo v salonu zakoupit a dopřávat si tak péči organických produktů v pohodlí domova. V salonu, který spojuje krásu těla, ducha a mysli se můžete dále vzdělávat na doplňkových seminářích a workshopech a potkávat se na lekcích jógy či na přehlídkách a vernisážích s talentovanými umělci. Navštívit EcoArt Salon Rolland můžete na adrese: Francouzská 17, Praha 2 – Vinohrady. Více informací naleznete zde: http://ecosalonrolland.cz/

 

Minimalistická móda oživená prvky elegance kombinované s pohodlnými, ležérními střihy. To je Josefína Bakošová, která klade důraz převážně na kvalitní a exklusivní materiály s propracovanými střihy, zakládající se na variabilitě a netradičním provedení. Kolekce jsou 2x ročně představovány v limitovaných sériích. Bakošová se zároveň také věnuje zakázkové tvorbě a stylingu. Více na: http://josefinabakosova.com/

 

Kontakt: OWAY ROLLAND  ﺍ ECO ORGANIC BEAUTY ﺍ SHOWROOM ﺍ ACADEMY ﺍ ECO ART SALON
Francouzská 17, Praha 2 – Královské Vinohrady, www.ecoorganicbeauty.cz, www.organic-way.cz, www.rolland.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *