Dovolená v ráji? Pronájem luxusních vil v Thajsku s českým personálem od 4890 Kč / osoba / 8 dní !!!

S klesajícími teplotami začíná jistě řada z vás přemýšlet nad tím, kam byste se rádi ještě letos, popřípadě příští rok, vydali na vysněnou dovolenou. Jedním z tipů by mohl být například tropický ráj na ostrově Ko Samui v Thajsku, luxusní destinace, která se zabydlela v nabídce cestovní kanceláře Blue Ocean Travel.

stažený soubor (8)

Právě na ostrově Ko Samui se nachází komplex vil Samui tropical resort, který leží necelých 30 minut autem od letiště, vybudován byl v prostředí vodopádů a pouhých sedm minut chůze od klidné písčité pláže. Tvoří jej pět stylových bungalovů vybavených designérským nábytkem včetně privátní tropické zahrady s vlastním bazénem. Ty lze obývat krátkodobě i na delší období, jsou vybaveny kuchyněmi, kabelovou televizí a samozřejmě nechybí ani internetové připojení.

Obrovskou výhodou může být pro mnohé fakt, že vily obývá český personál, stejně tak je k dispozici i český průvodce, tudíž se mohou zaradovat všichni neználci cizích jazyků. Průvodce doporučí širokou škálu služeb – od zapůjčení automobilu, relaxačních masáží přes kurzy vaření a cvičení jógy, určitě také nezapomeňte na návštěvu hlavního města Bangkoku.

stažený soubor (11) stažený soubor (10)

Ostrov nabízí neomezenou porci zábavy, můžete si prohlédnout zoologickou zahradu, hadí i krokodýlí farmy, projít se obrovským akváriem a parky, otestovat svoji hladinu adrenalinu během potápění nebo využít vynikajících podmínek pro hraní golfu. A mezi tím vším dobrodružstvím hlavně nezapomeňte na již zmiňované nákupy!

stažený soubor (9)

Využít můžete aktuálních zaváděcích cen již od 4890 Kč za osobu na celých 8 dní včetně snídaně. Rezervaci a veškeré další informace najdete na adrese http://www.blueoceantravel.cz/ nebo http://fashiontravel.cz/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *