Žebříček nejlepších hostesingových agentur v ČR! Kde nejvýhodněji objednat hostesky na akci kdekoliv v České republice a na Slovensku?

Žebříček nejlepších hostesingových agentur v ČR!

Kde nejvýhodněji objednat hostesky na akci kdekoliv v České republice a na Slovensku?

V našem testu hostesingových agentur jsme se zaměřili na několik důležitých kritérií. Nabídka a počet hostesek a promotérů. Dalším důležitým faktorem byla také cena a rychlost. Regionální působnost a mezinárodní možnosti pro klienty s pobočkami v Evropě. Posledním měřítkem byla možnost objednat hostesky na promo akce ve městech Praha, Brno, Ostrava, Bratislava a Košice.

Porovnali jsme pro Vás nabídky největších hostesingových a modelingových agentur v České republice . Vítězem našeho testu agentur a společností zajišťujících hostesky se stala společnost České modelky s.r.o. z Prahy.

Výsledné porovnání:

České modelky
České modelky

1.místo České modelky s.r.o.

 

Negativa                          Pozitiva
- neplátce DPH                            - cca. 20000 hostesek v celé ČR
                            - hostesky v dalších zemích 
                             SR,PL,HU,RU,IT,DK,FR
                            - expresní zajištění hostesek a promotérů
                            - nízké ceny za hostesky (140 Kč/hod.)
                            - nikde žádné více náklady (neplatíte dopravu, 
                             ubytování, stravu)

Společnost České modelky s.r.o. od roku 2006 působí jako společnost poskytující služby nejvyšší možné úrovně v profesionální organizaci obchodních a společenských akcí. V České republice společnost disponuje téměř 20000 hosteskami a hostesy, dále zajišťuje hostesky v dalších zemích jako jsou Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rusko, Francie, Itálie a v Dánsku. Při výběru hostesek společnost klade důraz na profesionalitu, spolehlivost, úroveň vystupování, samostatnost, reprezentativní vzhled, jazykové znalosti a předchozí zkušenosti v oboru. Hostesky také zajišťuje i na poslední chvíli, expresně do 1-3 hod.
www.ceskemodelky.cz

apsara
apsara

2.místo Agentura Apsara

 

Negativa                         Pozitiva
- menší výběr hostesek a promotérů     - více než 5000 hostesek 
- vyšší cena za hostesky             - zajištění hostesek i na Slovensku
- další vícenáklady za kostýmy apod.

Agentura Apsara byla založena v roce 2002 a nabízí širokou škálu služeb zaměřených především na personální servis, zajištění hostesek a modelek, organizování společenských akcí, zajištění známých osobností a souvisejících služeb marketingu. Disponujeme databázi s více než 5 tisíci hostesek, modelek a promotérů z celé České republiky i ze Slovenska, kde máme také zastoupení.
www.apsara.cz

Agentura Xtreme, spol. s r.o
Agentura Xtreme, spol. s r.o

3.místo Xtreme hostess service s.r.o.

 

Negativa                          Pozitiva
- menší výběr hostesek a promotérů   - cca. 3000 hostesek v celé ČR
- vyšší cena za hostesky           - zajištění hostesek i na Slovensku

Široká databáze hostesek a hostesů čítající přes 3 000 osob nám umožňuje zajišťovat hostesky nejen v Praze, ale také v Brně, Ostravě a dalších místech České nebo Slovenské republiky. Naše schopné hostesky jsou Vám tak k dispozici kdykoliv a kdekoliv je právě potřebujete.
www.hostesky.cz

Elesté hostesky
Elesté hostesky

4.místo Elesté.cz, s.r.o.

 

Negativa                         Pozitiva
- menší výběr hostesek a promotérů     - desítky či stovky hostesek po celé ČR
- vyšší cena za hostesky 
- další vícenáklady za kostýmy apod.

Elesté vznikla v roce 2007 pod názvem Agentura Líbímseti. Rozsáhlé akce, desítky či stovky hostesek a promotérů po celé ČR. Úzká spolupráce s komunitním portálem Líbímseti a jeho tehdejší popularita dala vzniknout unikátní databázi hostesek a promotérů, která Elesté umožňuje vybírat si jen ty nejkvalitnější pracovníky. Rychlý růst pak završilo v roce 2010 založení společnosti Elesté.cz, s.r.o. Elesté je vedeno u rejstříkového soudu v Praze pod spisem C163237.
www.eleste.cz

hostessimo
hostessimo

5.místo hostessimo s.r.o.

 

Negativa                         Pozitiva
- menší výběr hostesek a promotérů     - několik desítek hostesek a hostessů
- vyšší cena za hostesky
- další vícenáklady za kostýmy apod.

Hostessimo se stalo v roce 2011 samostatnou divizí společnosti eventisimo, která se specializuje na pořádání všech typů klientských akcí. Díky těmto dlouhodobým zkušenostem víme, že není snadné sehnat kvalitní hostesky, které jsou nejen krásné, ale také inteligentní a důvtipné. Naše databáze nabízí několik desítek typové odlišných hostesek a hostesů, proto věříme, že si u nás každý na svou akci vybere.
www.hostessimo.cz

dobrá hosteska
dobrá hosteska

6.místo Agentura Dobrá hosteska

 

Negativa                         Pozitiva 
- menší výběr hostesek              - 300 hostesek 
- vyšší cena za hostesky 

Téměř 300 krásek je vám k dispozici. Naše agentura Vám nabízí Dobré hostesky! Disponujeme velkou databází kvalitních, zkušených a ověřených hostesek, které rády budou nejen ozdobou Vašeho eventu, ale také efektivně pomohou během akce dle Vašich potřeb. Naše hostesky hovoří několika světovými jazyky, jsou za každých okolností usměvavé, příjemné a profesionální.
www.dobrahosteska.cz

Závěrem: Každá z hostesingových agentur má svoje pozitiva i negativa. Na českém trhu jsou stovky agentur a společností, které zajišťují hostesky a tudíž si vybere opravdu každý. Ve většině případech, agentury zastupují a nabízí stejné hostesky, které pracují pro více než jednu agenturu.

 

logo..

 

 

regg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *