Hold ženské jemnosti v hodinkách Victoria od Victorinox Swiss Army

Victorinox Swiss Army představuje svou jedinou dámskou kolekci hodinek, která dokončuje plynulou evoluci celé značky. Linie s  názvem Victoria byla obohacena o nové modely ve větších velikostech. Jemné provedení provází moderní barvy a luxusní barevné kombinace, s řemínky z technického saténu. Nový vzhled unikátních hodinek bude tento rok svádět i ty nejnáročnější ženy, zakládající si na dokonalém a originálním vzhledu.

!cid_image002_jpg@01CED944

Hodinky nesou jméno po matce Karla Elsenera, zakladatele značky Victorinox Swiss Army. Kolekce Victoria, určená pouze ženám, prošla dlouhým vývojem, jenž však nezanechal žádné ztráty na kvalitě či funkcích hodinek. Oválné elegantní pouzdro s ladnými křivkami zdobí po obou stranách půlměsícové hrany, dodávající vzhledu větší lehkosti. Dalším výrazným designovým prvkem je dekorace na ciferníku, podobající se zářivému alpskému slunci, s paprsky vycházejícími z kultovního symbolu značky – kříže umístěného na 12 hodinách.

Nové barvy ciferníku, nové materiály, řemínky a mimořádně také nové velikosti. V nabídce kolekce Victoria nyní naleznete čtyři 32 mm modely, které doplňují menší hodinky o velikosti 28 mm. Milimetry navíc zvyšují ženskost hodinek a nabízí tak širší paletu možností. Novinkou je také přidání řemínku z technologického saténu, který je nejen poutavý na pohled, ale také velmi příjemný na dotek.

Victorinox Victoria Large (zlatý ciferník, ocelový řemínek), 8.569 KčVictorinox Victoria Large (stříbrné, ocelový řemínek), 7.529 KčVictorinox Victoria Large (stříbrné, béžový kožený pásek), 6.479 Kč

Victorinox Victoria Large (antracitový ciferník, černý kožený pásek), 6.479 Kč

Klasické, sofistikované a elegantní, nový atraktivní design hodinek Victoria se stane nejen poutavým módním doplňkem, ale také praktickým pomocníkem do každého momentu vašeho života.

Untitled 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *