Zima a trendy, které nám přinesla

Vánoce se pomalu ale jistě blíží, což znamená, že je načase začít nakupovat vánoční dárky. Obchody jsou už nyní plné lidí, kteří na poslední chvilku chtějí koupit přesně to, co si jejich blízcí vysnili. Jenže nejen, že v kamenných prodejnách je všechno vyprodané, ale taky musíte byť s jedním kouskem oblečení stát dlouhé fronty u pokladen. Pokud vám ve vánočním nakupování zatím překáží jenom to, že nevíte, co vašim blízkým koupit, vsaďte na módní trendy, které zima letos přinesla.

Každým rokem jsou dárky dražší a dražší. Blízcí si často přejí elektroniku, ale ta by vás zruinovala, pokud byste své početné rodině měli koupit telefony nebo něco podobného. I letos raději vsaďte na oblečení, které vždycky potěší, pokud je moderní a stylové.

Abyste nakoupili jenom stylové kousky, nechte se inspirovat těmito tipy. Zimní sezona určitě přinesla něco, co se zalíbí i vám!

• Svetry s rolákem

Největším zimním trendem jsou samozřejmě svetry. Nejlépe uděláte, když koupíte svetr s rolákem, protože po rolácích bychom se nyní i utloukli. Kromě toho jsou velice populární i kardigany délkově až ke kotníkům nebo například oblíbené lehké, kratší svetříky na zapínání.

• Kabelky s kytičkami

Ženám i dívkám uděláte největší radost, pokud jim koupíte kabelku s kytičkami. Kytičky jsou dneska velice populárním vzorem, který dostane každého z nás. Najdete ho nejen na kabelkách, ale taky na džínách nebo kabátech. I boty mají často květinové vzory.

Kabelky s květinami jsou většinou buď černé a mají rudé květy, nebo béžové až pleťové a mají růžové květy.

• Čepice s bambulkami

Zima je chladné roční období, proto bychom neměli vycházet z domu bez čepice. Pokud víte, že vaši blízcí nemají dost čepic, jednu takovou jim pořiďte. Měla by být rozhodně pletená a s bambulí – přesně takové se nyní nosí.

Krok vedle neuděláte ani s takovými čepicemi, které jsou přiléhavé, s nápisem a bez bambule.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *