Toužíte po dlouhé hřívě? S Clip in OXY Extensions své vlasy prodloužíte snadno a rychle!

O dlouhých vlasech sní mnoho žen. Nejvíce asi ty, kterým vlasy ne a ne do požadované délky narůst. Nemusíte přemýšlet o kadeřnickém prodloužení za tisíce ani vyhledávat všemožné doplňky stravy podporující růst. Máme pro vás několik tipů, jak své vlasy opticky prodloužit. V druhé části článku vám představíme ideálními metody domácího prodlužování vlasů.

 

Na oko můžete délku svých vlasů zvýraznit sestříháním předních pramínků. Srovnejte pěšinku a od ní pak vlasy zkracujte. Prameny lemující pěšinku vpředu by samozřejmě měly být nejkratší, postupně by se vlasy měly prodlužovat. Dobrou volbou je taky ofina. Kontrast krátkých vlasů vpředu s těmi v maximální délce vaši hřívu jednoznačně prodlouží.

 

Nejdelší prameny vizuálně podpoří část vyčesaných vlasů. Vyzkoušejte třeba falešný culík. Samozřejmostí je taky žehlička na vlasy. Pokud jsou vaše vlasy kudrnaté, vyžehlením vlny nejen zkrotíte, ale konečky vlasů budou dosahovat dál.

 

Pokud vám tyto finty nestačí, nabízí se verze domácího prodloužení vlasů. Existuje hned několik možností, jak delších vlasů docílit.

 

Clip in

 

Takzvané Clip in představují nejoblíbenější metodu v prodlužování vlasů. Za pomoci sponek s protiskluzovou ochranou své vlasy prodloužíte velmi snadno. Aplikace clip in pramínků vám nezabere skoro žádný čas.

 

Navštivte e-shop oxyextensions.cz a vyberte si clip in vlasy přesně na míru. Důležité je zvolit správný odstín, který bude co nejvíce splývat s vašimi vlasy. Pokud bude výběr korektní, umělé prodloužení nikdo neodhalí. Na zmíněných webových stránkách si můžete zakoupit oblíbené klipy single-drawn, jejichž prameny se ke konci zužují a vytváří tak velmi přirozený vzhled. Vybírat můžete ze třech délek a deseti barev.

 

Postup samotného připínání je jednoduchý. S pomocí hřebenu oddělte vlasy, na které budete připínat prameny. Mělo by dojít k vytvoření rovné pěšinky. Nezapomeňte na to, že je nutné oddělit dostatečnou část vrchních vlasů, která zakryje spoje s přidanými prameny. Clip in připevněte nejprve v jeho středu, následně na krajích. Nevadí, pokud neumístíte klip zcela správně, snadno jej lze přesunout jinam. Sponky se z vlasů i po nošení lehce sundávají, takže krátké a dlouhé vlasy můžete střídat klidně každým dnem.

 

Vlasy můžete dle libosti tepelně upravovat. Nevadí jim fén, ani jiné stylingové pomůcky. Výhodou těchto klipů je taky rozumná cena.

 

Trápí vás řídké vlasy? Clip in vám skvěle poslouží taky pro zahuštění kadeří. Získejte až dvojnásobný objem vlasů, se kterým jednoznačně oslníte. Klipy jsou vhodné i v případě různých účesů. Využijete je nejen při speciálních příležitostech.

 

Pásky

 

Pásky, které můžete znát taky pod termínem tapex, jsou umělé vlasy uvozené speciálním lepícím silikonovým proužkem, který spojíte s vašimi vlasy velmi jednoduše. Lepí oboustranně, takže se ve vlasech stoprocentně uchytí. Pro přirozený look je nutné po dvou měsících nalepovací kadeře posunout blíže k hlavě nebo z vlasů odstranit.

 

Vlasy s keratinovými spojkami

 

Další možnost, jak vlasy prodloužit, tvoří pramínky s nutností tepelné úpravy. Jedná se o prameny s koncovými spoji z keratinu, které se na vlasy za pomoci tepla trvale uchytí. Pramínky vydrží dlouho, ovšem jako u předchozího typu je zhruba po dvou až třech měsících nutné posunutí spoje blíže ke kořínkům, aby nebylo prodlužování znatelné.

 

Dlouhé vlasy se staly moderní záležitostí. Nepromarněte šanci oslnit své okolí a objednejte si Clip in ještě dnes.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *