Kabelky přes rameno jsou stále oblíbenější

Kabelka je nejen ženskou nutností, ale taky skvělým módním doplňkem. Jak nosíte svou každodenní pomocnici?

 

Existuje mnoho možností, kam kabelku zapasovat. Mnoho žen preferuje nošení kabelek na předloktí, svou tašku tak totiž nejlépe ukáží. Po celém dni je však takovéto nošení poměrně nepohodlné a vyčerpávající. Kabelka bez popruhu vám bude v jistých okolnostech jen přítěží. Ačkoliv ji budete z předloktí moci vyvlíknout a nést pouze v ruce, může vám vadit stejně.

 

Více žen proto dává přednost klasické tašce přes rameno. Tento typ kabelek je mimochodem na našem trhu nejvyhledávanějším. Kabelka crossbody dokáže být stylová a její nošení je vždy pohodlné. Máte strach, že své cennosti v této kabelce neuhlídáte? Pak zkraťte popruh tašky tak, abyste ji měla u pasu a věci máte stále pod kontrolou.

 

Tento styl kabelek zahrnuje mnoho výhod. První z nich je, že máte volnou ruku vždy, když je potřeba. I když si některé ženy popruh kabelky moc rády přidržují, není to třeba. Pokud budete náhle potřebovat obě ruce, kabelka vám nebude překážkou. Nemusíte se starat o její pokládání nebo odcizení, neboť díky popruhu ji budete mít vždy při sobě.

 

Kabelky crossbody padnou každé ženě. Ať už jste vysoká nebo ne, kabelka vám vždy bude sedět. Téměř každý popruh na kabelce se dá upravovat – utáhnout nebo naopak povolit.

 

Kabelky přes rameno není ani nutné nosit křížem. Pokud chcete, aby váš outfit působil volným stylem, zavěste tašku volně přes rameno a nechte ji jen tak viset. Kabelka by však neměla viset moc nízko, zkraťte si popruh tak, abyste ji měla maximálně v půlce stehen. Příliš pohupující se taška nevypadá nikdy dobře, navíc by vám mohla vadit při chůzi i jiném pohybu. Taška by měla končit ideálně u vaší dlaně. Manipulace s ní pak pro vás bude nejjednodušší.

 

 

Kabelky crossbody mají ještě další výhodu a tou je jejich variabilita, která se týká nošení. Nemusíte je vždy totiž jako crossbody nosit. Potřebuje vzít tašku do ruky? Pak si vyberte nějakou s malými uchy, dvojitě přeložte popruh a z kabelky se rázem stane úplně jiný módní doplněk. U některých tašek jde dokonce crossbody pás úplně odepnout a vy ho můžete schovat dovnitř kabelky, aby vám při jejím nošení nepřekážel.

 

Při výběru nové kabelky dbejte na její velikost. Nejen v e-shopu brasty.cz najdete různorodé modely kabelek. Na společenské události se hodí kabelky malé, pouze na uschování nezbytných věcí. Do práce si však vyberte takovou kabelku, do které schováte třeba i drobné občerstvení nebo notebook. Při výběru dbejte na sílu ucha a prozkoumejte, kolik kilogramů která kabelka unese, aby nedošlo k jejímu poškození. U přetěžovaných kabelek se totiž popruhy moc rády párají.

 

Trendem léta jsou kabelky s motivy květin. Vyberte si i do podzimních dnů kabelku v pestrých barvách, která rozzáří váš všední outfit. In jsou taky třásně a třpytivé cvočky. Máte už vybranou novou favoritku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *