Jak vybrat padnoucí džíny?

Džíny jsou nedílnou součástí našich šatníků. Jedná se o kousek oblečení, který nosíme opravdu dnes a denně, a to nehledě na roční období. V případě, že vyrážíte nakupovat a máte za úkol si sehnat právě takové padnoucí džíny, jistě oceníte pár rad, které budou vašimi pomocníky při výběru zmiňovaných džínů. Přece jen vybrat si padnoucí džíny není nic snadného, mnohé ženy dokonce i po hodinách nakupování přijdou s nepořízenou.

Navíc nedávné průzkumy ukazují, že až čtyřicet procent žen neví, jak si takové džíny vybrat. Nejsou si totiž jisté tím, jaký typ či střih džínů jim sedí. Dokonce patnáct procent z nich je při nakupování džínů tak ve stresu, že se z toho dlouhou dobu vzpamatovávají.

Pojďme si proto říct, jak si vybrat padnoucí džíny. Nakonec to nebude tak těžké, když budete vědět, jak na to.

.

Vybírejte dle typu své postavy

Džíny se nejsnadněji vybírají dle typu postavy. Pokud máte spíše chlapeckou postavu, kterou se třeba pyšní Cameron Diaz, tedy že postrádáte typické ženské křivky, doporučujeme sáhnout po kalhotách se zipy nebo po zajímavě střižených džínech. Jestliže jste postavou spíše Věstonická venuše, krásnou postavu vám udělají úzké džíny s vyšším pasem. Doporučujeme například kvalitní dámské džíny Wrangler nebo HIS z e-shopu Jeanscentrum.cz.

.

Nedívejte se na velikost

Mnohé ženy automaticky sahají po své vysněné velikosti, aniž by to jejich skutečná velikost opravdu byla. Jenže v šatně se jen trápí a dostávají se do deprese z toho, že je neobléknou. Je proto třeba nesledovat velikost, ale spíše brát takové džíny, které opravdu mohou sedět a které můžete dopnout v pase a přetáhnout přes stehna. Na velikost džínů se stejně nikdo nedívá, navíc všechny obchody stanovují velikost džínů jinak. I když tedy v nějakém obchodě máte velikost M, v jiném byste stejné dámské džíny našly označené velikostí S.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *