Tajemství tantra masáže

Tantra masáž vyzdvihne sexuální apetit jedince, rozproudí jeho energii a dodá mu životní sílu. Chcete se o tantrickém umění dozvědět víc? Přečtěte si náš článek a třeba se rovnou na masáž objednejte, ať ji co nejdříve můžete vyzkoušet.

 

Umění tantra společně se základy masážních technik se zrodilo ve staré Indii dokonce jako druh filozofie. Je založeno na probouzení hadí síly. V místě páteře každého člověka se prý svíjí had, kterého je třeba alespoň jednou za čas probudit. Probuzení probíhá právě na základě speciálních masáží. Do těla se prostřednictvím doteků dostává nová energie, která působí na hada a ten se postupně rovná podél celé páteře. Po jeho natažení dojde k propojení všech čaker, tedy sedmi energetických center, jejichž působení zajistí nenahraditelný pocit blaha. Spiritualita se propojí se sexualitou a vy si užijete chvíle naprosté slasti.

 

Tantra masáže jsou nazývány také jako celostní smyslné. Dochází k masáži všech partií včetně těch intimních. Tato masáž možná ještě lépe než každá jiná pomůže masírovanému s odreagováním. Zapomene na těžkosti a zbaví se stresu. Máte problémy v práci nebo ve vztahu? Masáž vám dodá sílu pro řešení problémů a hlavně vás alespoň na chvíli vyvede z nepříjemné reality. Užijete si pocitu radosti a blaženosti, který se bude prohlubovat s každým dalším dotekem masérky.

 

V rámci tantra masáže se používají různé masážní prostředky a přípravky. Vyzkoušíte si olejovou masáž, kterou dále mohou zpestřit horké žínky, lávové kameny nebo hebké předměty. I když masáž může doprovázet mnoho speciálních prvků, základ její účinnosti tvoří doteky kůže na kůži. Seznamování s nimi probíhá pomalu a jemně.

 

Tantra masáž se často provozuje jako párová. Partner a partnerka se nejprve seznámí s teorií tantrické techniky, dozví se, jaké praktiky je čekají a vznesou své požadavky. Tato masáž je vhodným způsobem zjištění, co s partnerem či partnerkou dělají doteky někoho jiného. Partneři také lépe poznají své zóny nejlepšího uspokojení.

 

Indičtí léčitelé tvrdí, že vstoupit do hloubi mužského těla jde pouze přes pohlavní orgány. Masáž erotogenní zóny je proto nezbytnou součástí každé tantra masáže. Pomůže vám navíc s obavami týkajícími se studu.

 

Je zajímavé, že přístup do těla přes ženské pohlavní orgány je nějakou dobu uzavřen. Nejdříve je prý totiž nutné ovládnout srdce, aby tělo otevřelo své hlavní brány. Proto se před masáží vaginy doporučuje celková masáž těla, která ženám pomůže s uvolněním.

 

Masáž muže a ženy tedy může probíhat odlišně. S každým tělem pracují masérky jinak. Tantra masáž pomůže oběma partnerům s cestou k rychlejšímu orgasmu. Intimní masáži je vyhrazen především konec celého rituálu.

Před masáží i po ní se můžete osprchovat. Máte možnost zůstat na lůžku ještě nějakou dobu po ukončení masáže, neboť návrat do reality by měl být plynulý a pomalý.

 

Tantra masáž je druh terapie v mnoha ohledech. Partnerům pomáhá s řešením sexuálních problémů i jiných starostí. Vyzkoušejte její sílu, Erotic massage Prague – Luxury salon vám zajistí jedinečný zážitek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *