Dyzajn márket – prodejní výstava autorské tvorby

neděle 15. prosince 2013

piazzeta Národního divadla

Prodejní výstava autorské tvorby – umění, šperky, móda, doplňky,cenově dostupný design, kultura, hudba, dobré jídlo, pohodová atmosféra, přátelské prostředí…

to vše je Dyzajn márket.

Vrhněte se na letošní vánoční nákupy trošku jinak – originálně, a vyhněte se přeplněným obchodním centrům, kde hrají neustále dokola ty samé koledy. Co si shánění dárků zpříjemnit a v klidu vše nakoupit na jednom místě bez strkanic, dlouhých front, a to vše na čerstvém vzduchu? Nadělte pod stromeček poctivý design, zahřejte se svařákem a zhlédněte módní přehlídky. To vše bude vánoční edice Dyzajn márketu, která se uskuteční 15. prosince 2013 na stříbrnou neděli, již tradičně na piazzetě Národního divadla. Přidejte se k naší události.

doprovodný program:
10:00 – 11:00 divadlo pro děti i dospělé Buchty a loutky
13:00 – 14:00 módní přehlídky
16:00 – 17:00 Carillon – pěvecká skupina

 Děti jsou vítány! Proto pro ně bude od 10:00 nachystané divadélko Buchty a loutky s pohádkou Andělíček Toníček. Od 16:00 zapěje pěvecká skupina Carillon vánoční koledy. Těšit se můžete také na módní přehlídky, které Vás přenesou do zimní pohádky. Jako první se představí dámská elegantní, ale zárověň nápaditá móda Veršatyl, která bude doplněna o moderně folklórní kabelky Goshico. Dále se Vám předvede oblečení z designového obchodu Pour pour společně s kabelkami ZasPas. Modelky budou učesány prestižním salonem Franck Provost a nalíčeny profesionálními vizážistkami z Make Up Institute Prague. Přehlídky startují ve 13:00.

Dyzajn márket bude tentokrát navíc rozšířen do prostor Mosaic House. 5 minut od piazzety můžete navštívit další prodejní stánky a ohřát se v teple. Na uvítanou dostanete skleničku svařáku. Více informací najdete zde.

d ddd

 

Poslední Dyzajn márket proběhl v sobotu 21. září na piazzetě Národního divadla. Děkujeme tvůrcům a designérům, návštěvníkům, performerům, spoluorganizátorům, pomocníkům a prostě všem zúčastněným za super akci. Těšíme se na vánoční Dyzajn márket!

Na fotky se můžete podívat na facebooku a na videa na youtube.

http://www.dyzajnmarket.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *