Povlečení od HappyFoto do každé postele!

A na gauč fleecovou deku s fotkou!

Uvažujete o novém povlečení a váš gauč už nutně potřebuje novou deku? Jestli si nemůžete vybrat v obchodech, tohle povlečení a deka s potiskem z vašich vlastních fotografií může být správnou volbou.

 

Celopotištěné oboustranné povlečení i fleecová deka potěší nejen všechny generace. Oba produkty patří mezi novinky v portfoliu naší největší zásilkové fotoslužby HappyFoto. Jestli jste si v HappyFoto ještě nikdy nic neobjednali, přišla nejlepší příležitost vyzkoušet to. Protože k těmto produktům nepotřebujete víc než jednu fotografii a připojení k internetu. Je to vážně snadné!

Je jedno, jestli objednáváte z počítače Windows nebo Mac, z chytrého telefonu Android či iOS nebo online ve webovém prohlížeči. Od května 2019 si totiž můžete u HappyFoto jakýkoli produkt včetně fotoknihy připravit v nové aplikaci. A co je nejlepší: můžete ho pak sdílet mezi jednotlivými zařízeními. „A tak můžete fotoknihu začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje jednatelka HappyFoto Michaela Bílá Čížková. To žádná jiná česká ani slovenská služba zatím nenabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *