STYLOVÁ ELEGANCE V MECHANICKÝCH HODINKÁCH ALLIANCE OD VICTORINOX SWISS ARMY

Victorinox Swiss Army, výrobce kvalitních švýcarských hodinek, přichází letos v dubnu s neodolatelnou novinkou. Hodinky Alliance jsou elegantním a střízlivým společníkem, který se pyšní nejlepšími prvky švýcarského mechanického hodinářství. Letošní model je vybaven samonavíjecím strojkem ETA 2824, známým pro svou robustnost a spolehlivost. Hodinky jsou dostupné v několika verzích, s tmavě šedým či béžovým ciferníkem a dvěma řemínky – z leštěné či satinované oceli a ekologicky činěné černé kůže, přičemž oba doplňuje praktická skládací spona.

Alliance jsou charakteristické klasickými čistými liniemi. Hodinky se navrací k základům a zaměřují se na primární funkci – zobrazení času, tak nejpřesněji a nejjasněji, jak jen je možné. Přesně k tomuto účelu byly vybaveny mechanickým samonavíjecím strojkem ETA 2824, který se ve švýcarském hodinářství řadí mezi nejspolehlivější a nejstabilnější.

K perfektnímu doladění tohoto vysoce kvalitního stroje, Victorinox Swiss Army vybral pouze ty nejlepší komponenty. Pouzdro z nerezové oceli o štědré velikosti 40 mm v průměru je doplněno moderními detaily, na první pohled jasně čitelnými. Leštěné indexy ve tvaru pyramid, střídající se s arabskými číslicemi 3, 6 a 9, jemně zachycují a odráží světlo. Stejně jako u všech hodinek Victorinox Swiss Army, přítomný je také švýcarský znak s křížem, stojící hrdě na 12 hodinách. Hodinky nesou několik klasických podpisů značky – přítomny jsou prvky v klasické červené barvě, stejně jako nápis „Automatic“, nacházející se na 6 hodinách, těsně nad datumovým okénkem. Vojenský čas je diskrétně ražen na okraj indexů tak, aby nebyla narušena estetická harmonie celku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *