HOTEL LA BALLERINA – NEJNOVĚJŠÍ PŘÍRŮSTEK V ALCHYMIST LUXURY GROUP

Společnost Alchymist Luxury Group, vlastnící luxusní hotely Alchymist Grand Hotel & Spa, Alchymist Nosticova Palace a Alchymist Prague Castle Suites, přivítala nedávno do své rodiny zbrusu nový přírůstek. Hotel La Ballerina, nacházející se pouhých pár kroků od pražského Tančícího domu, nabízí svým hostům maximální komfort a služby na prvotřídní úrovni.

„Skupina Alchymist má již na českém trhu své pevné místo, které dokládají početná ocenění, jež naše hotely každoročně získavají v těch nejprestižnějších žebříčcích jako je Condé Nast Gold List či TripAdvisor. Proto byl další rozvoj pouze přirozeným krokem,“ uvádí generální ředitel skupiny ALG Andoni Dentici. „Nicméně naše záměry se neomezují pouze na Českou republiku. V současné chvíli již řídíme v Brazílii dvě restaurace a beach club v překrásné oblasti blízko města Jericoacoara a do roku 2016 plánujeme v Brazílii otevřít nás první hotel,“ doplňuje Andoni Dentici.

V hotelu La Ballerina naleznou klid a pohodlí jak nároční hosté, jenž přijeli do Prahy za obchodem, tak i turisté, kteří si potrpí na luxusní a jedinečné ubytování. Vybavením a službami se hotel neliší od svých sesterských hotelů, nicméně jeho koncept více vyznává klasický urnanistický styl, který se odráží zejména v přítomných moderních technologiích.

Hotel se nachází v centru města a kromě úchvatného výhledu nabízí také ubytování v elegantně zařízených pokojích a apartmánech, v nichž se odráží historický charakter budovy, jež umocňuje kontrast s čistě moderním designem pokojů. Návštěvníci hotelu La Ballerina tak mají jedinečnou příležitost vychutnat si prvotřídní služby, historickou atmosféru a plně vybavené pokoje v moderním designu a to přímo v centru Prahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *