Vneste Váš smysl pro eleganci i do bydlení

Móda není vždy pouze o vkusném oblečení a módních doplňcích. Mít smysl pro eleganci a originalitu zahrnuje i odpovídající vzhled Vaše obydlí. To znamená bytu či rodinného domu. A to z vnitřní perspektivy i z té venkovní. Pokud potřebujete svůj domov okamžitě odlišit od ostatních a vytvořit ho originální, neotřelý a zároveň útulný, pak je pro Vás jasnou volbou šáhnout pro kamenný obklad. Ten všechny tyto nároky splňuje.

Ozdobit Váš byt můžete mnoha způsoby, pojďme si říci ty nejoblíbenější a zároveň nejvyužívanější:

Obložit si krb? Proč ne!

Tak třeba příklad. Máte v obývacím pokoji krb, který kromě toho, že v něm plaje oheň nijak nevyčnívá. Proč mít krb pouze nezáživně omítnutý barvou, když ho můžete celý obléct do kamenného kabátu? Krb, na kterém tak bude obkladový kámen, dostane zcela jiný rozměr.

Zaměřte se na detaily

Obložení stěny kamenem nemusí znamenat pouze drahou investici a celý Váš interiér pohlcený v kameni. Zkuste se zaměřit na detaily a vybrat jenom určitá, decentní místa, kde kámen jednoduše vynikne. Jako inspirací Vám mohou být nejrůznější weby, kde naleznete stovky inspirací. Zkuste například zadat do vyhledávače „Kamenné obklady ŘEPA“, zde naleznete inspirací nepřeberné množství roztříděných do kategorií.

Bydlení je i exteriér

Když se řekne bydlení, nemusí to znamenat vždy pouze jen vnitřní obytný prostor. Vaše bydlení je i fasáda, vchodové dveře, různé sloupy a klenby v blízkosti Vašeho domu. Pokud zapojíte fantazii a použijete například obklady břidlice jako obložení vašeho plotu nebo vchodových dveří, tak každá návštěva bude mít představu o tom, že žijete v naprostém luxusu. A pak už nezáleží na tom, zda na sobě máte značkové či neznačkové oblečení.

Jak bylo řečeno v úvodním článku, móda už dávno není jen o tom být správně oblečený, ale je hlavně o tom dokázat správně sladit Váš dům či byt. K tomu perfektně poslouží obklady z kamene, ať už umělého či přírodního. A teprve poté budete mít správný styl.

Untitled 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *