Look Bella 2014: Nejzajímavější tváře roku 2014 právě odhaleny!

Markéta Martinkovičová a Jan Pippinger. To jsou jména absolutních vítězů prestižní soutěže krásy LOOK BELLA 2014! Finálový galavečer se konal ve čtvrtek 18.12. již tradičně v luxusních prostorách hotelu Clarion Congress Hotel Prague**** a pořádající agentura PRESTIGE MODELS se postarala o opravdu bohatý program! Moderátorská dvojice Nela Slováková a Ondřej Blaho na podiu postupně přivítala zpěvačku Kristie, patronku letošního ročníku soutěže Karolínu Krézlovou i populární skupinu Support Lesbiens.

Mezi hosty zavítaly i známé osobnosti jako například Pavla Gomba, výkonná ředitelka Unicef, módní návrhářka Soňa Hlaváčková, herec Martin Písařík, motocyklový závodník Karel Abrahám, závodní jezdec Jan Charouz, modelka a Miss Expat Paulina Nakashole, zpěvačka Markéta Poulíčková, modelka Alena Prešnajderová …

K vidění byla samozřejmě také pestrá módní show v podání 13 krásných dívek a 7 urostlých mužů z celé České republiky. Modelky a modelové představili luxusní plavky SONIA Luxury  Beachwear od návrhářky Soni Hlaváčkové, kabelky Louis Vuitton, Chanel, Gucci či Dior, speciální kolekci návrhářky Arina Couture, společenské a svatební šaty ze salonu Naive, obleky Koutný a značky Mohito, Reserved, Deichmann.

Kromě velkolepé hlavní stage mohli hosté sledovat také dění ve foye, kde byla pro všechny připravena ochutnávka osvěžujícího drinku FRISCO, lahodných dezertů z IF CAFE, ovoce v čokoládě Frutiko, a vína z WINE KABINETT. Navštívit mohli také stánek luxusní kosmetiky MATIS PARIS či diAngelo Cosmetics. Nechyběl ani prodejní stánek charitativní organizace Unicef, na jejíž konto putoval výtěžek z tomboly a z dražby korunky.

A co soutěž přinesla samotným soutěžícím? Kromě titulu LOOK BELLA 2014 byly letos poprvé uděleny tituly LOOK BELLA EARTH a LOOK BELLA WORLD, jejíž vítězky získají angažmá v zahraničí a budou také reprezentovat agenturu PRESTIGE MODELS a Českou Republiku na mezinárodních soutěžích krásy.

Na všechny vítěze samozřejmě čekaly velmi zajímavé ceny. Kromě titulu z prestižní soutěže krásy výherci obdrželi například korunky od společnosti Lilien Czech Jewelry, poukaz v hodnotě 100 000 Kč na jakýkoli zákrok u MUDr. Patrika Paulise, plastického chirurga, kompaktní fotoaparát od společnosti CEWE COLORlyže od společnosti ELAN a spoustu dalších hodnotných cen.

Více informací a fotografie z celé soutěže neleznete na www.lookbella.cz, www.prestigemodels.cz nebo na facebookových stránkách Look Bella a youtube.com.

Gratulujeme vítězům!

LOOK BELLA 2014 – DÍVKY:

1. místo – Markéta Martinkovičová

2. místo – Michaela Buchtová

3. místo – Dana Žouželková

 

LOOK BELLA 2014 – MUŽI:

1. místo – Jan Pippinger

2. místo – Dalibor Novotný

3. místo – Leandro Baptista

 

 

LOOK BELLA WORLD:

Veronika Šloufová

 

LOOK BELLA EARTH:

Dana Žouželková

 

LOOK BELLA SILUETA:

Michaela Buchtová

 

LOOK BELLA INTERNET:

Tereza Fleková

Dalibor Novotný

 

LOOK BELLA SYMPATIE:

Markéta Martinkovičová

Leandro Baptista

 

LOOK BELLA ELAN:

Zuzana Koláčková

Antonín Žížala

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *