Máte-li rádi srandu, zasmějte se vtipnému potisku

Už vás přestává bavit všední oblečení? Nechcete stále nosit něco, co má každý? Toužíte po originalitě, ale nevíte, jak ji správně vyjádřit? Co si třeba pořídit tričko s vlastním potiskem?

 

V cizích zemích je vyjadřování různých postojů pomocí triček či motivů na jiném oblečení zcela běžné. Například v Americe byste v době voleb sehnali ,,politická trička‘‘ i ve velkých obchodních řetězcích. U nás takováto trička vznikají také, avšak ne v tak velké míře. Mezi nejprodávanější trička s národní tématikou patří například trička s podpisem Václava Havla na hrudníku.

 

Nejvíce triček s barevnými motivy mají určitě děti. Není to ale škoda? Už náctiletí obvykle tato trička nahrazují těmi dospěláckými, tedy jednoduchými, bez jakýchkoliv motivů. Jsou však i tací, kteří v tričkách s různými obrázky vidí kouzlo. A ono na nich něco krásného opravdu je! Pokud vás už nebaví běžná trička s nápisy typu ,,fashion‘‘, ,,queen‘‘, nebo třeba ,,Let’s Do It!‘‘ udělejte si vlastní. Není nad to vyjádřit své pocity. Zkrátka to řekněte tričkem! A jaká trička si můžete nechat udělat? To je přece na vás.

 

Můžete si nechat vyrobit trička s fotografií nebo obrázkovým motivem. Vlastníte s partnerem či partnerkou snímek z dovolené, kterým se chcete pochlubit světu? Tak neváhejte a zvěčněte svůj portrét i na trička. Inspiruje vás postava ze seriálu, či se ztotožňujete s filmovou postavou? Proč ji nemít i na oblečení. Můžete taky nechat natisknout vtipná trička pod stromeček celé rodině. Určitě z originálního kousku oblečení budou mít všichni radost a vy máte zase o jednu starost, co se týče dárků, méně.

Asi ještě více oblíbenější jsou trička s geometrickými tvary, čárami nebo nějakými značkami. Pokud zvolíte správné složení nákresů, tato trička mohou vypadat opravdu skvěle a módně. Obyčejné bílé tričko s černým potiskem bude vypadat k modrým džínům a teniskám božsky. Máte nějaké vysněné tetování, ale ještě jste se neodvážili k tomu, abyste došli do tetovacího salónu? Proč vaši grafiku nenatisknout na tričko. Alespoň se přesvědčíte o tom, zda si na dané místo váš náčrt opravdu chcete nechat natetovat. In jsou nyní trička s trojúhelníky nebo svislými čárami.

 

Úplně nejčastějšími motivy na tričkách jsou texty. Jedno slovo, věta, souvětí a nebo třeba báseň. Jsou lidé, kteří si potisků na tričkách vůbec nevšímají, avšak mnozí jim přikládají váhu. Pokud si kupujete tričko s potiskem, je dobré, nejprve prozkoumat jeho nápis. Ne každý text se hodí ke každé příležitosti, že? Pokud se chystáte na pohovor, určitě není vhodné mít na sobě tričko ,,K nakousnutí‘‘ nebo jiné podobného stylu. Na večírek je však toto tričko výbornou volbou. Není nad to vypadat skvěle a ještě pobavit společnost.

 

Vlastní potisk triček je zkrátka možnost, jak vyjádřit své já. Nechte si udělat to nejdokonalejší a jedinečné tričko, které bude patřit pouze vám. Každé ráno je dobré vstupovat do dne vesele a pozitivně. Pokud váš den nezačal nejlépe, nějaké legrační tričko to určitě spraví. Neoblékejte se nudně a povzbuďte celý svět kolem vás. Stačí zkombinovat tričko s klasickým oblečením a sami uvidíte, jak najednou budete vynikat z davu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *