50 odstínů šedi známe všichni, co takhle poznat 50 odstínů slevy?

Styl, móda neboli tzv. swag se už dávno nevztahuje pouze na outfit. Teď se Vám asi honí hlavou, o co teda jde? A co mobilní telefon? Není i on častěji osobním doplňkem více než přístrojem, který nám má být k nápomoci? Kdybychom sledovali pouze jeho užitek z pohledu technického, tak by nás nikoho nemusel zajímat při koupi jeho vzhled nebo barva. Ale nejen z vnějšího úhlu pohledu, ale i z vnitřního. Znáte to, ať už je to kamarád/ka, partner/ka, kolega/kolegyně, každému z nás už se určitě stalo, že za námi někdo takový přišel a řekl: „Sleduj, toto je perfektní aplikace, určitě si ji stáhni, teď to frčí.“ Ať už šlo ve svých dobách o komunikační aplikace jako je Viber, hudební aplikace jako je například Spotify nebo volnočasové zábavné aplikace, kupříkladu oblíbené MSQRD nebo Zombify, které Vaši fotografii promění v oživlého vzteklého „zombíka“.

maly-obrazekDnes už si ale všichni mají jak napsat zprávu, mají si kde poslechnout hudbu a mají se jak zabavit. Jaké téma bude dál? Internet se nám už přeplnil slevovými portály, ale aplikace už tak hojně toto téma neřeší. Ale co kdyby? Co kdyby tady byla aplikace, která Vám ušetří peníze na kávě v kavárně, na oblečení v obchodě, při online nakupování nebo Vám dokonce zajistí slevu na slevových portálech? Ironie? Vtip? Ne! Je to realita, kterou dnes může mít každý a úplně zdarma? Že jste o tom nevěděli? Přesvědčte se sami na stránkách www.50odstinuslevy.cz

Po jednoduché registraci na těchto stránkách je Vám zaslán mailem odkaz na registraci a hned poté na stažení aplikace. Po doregistraci se jednoduše přihlásíte do stažené aplikace, kde máte dokonalý přehled o všem. Kolik jste ušetřili celkem na svých nákupech, na mapě si můžete zobrazit partnerské společnosti, u kterých můžete aplikaci použít, dokonce můžete nalézt další speciální slevy partnerů? Po každém nákupu u partnerské společnosti jste informováni sms zprávou o tom, kolik peněz je Vám z Vašeho nákupu převáděno na účet.

Hledáte v tom háček? Říkáte si, že to musí určitě něco stát? To je právě ta skvělá zpráva. Využívání tohoto systému, který už funguje ve 47 zemích na světě (takže aplikaci můžete používat i na dovolené například v Itálii) a pochází původně z Rakouska je zcela zdarma z důvodu, že za provoz celého systému platí obchody, partnerské společnosti. To je důvod, proč mohou uživatele používat tuto aplikaci úplně zadarmo.

Po registraci Vám chodí mailem jednou za čas užitečné tipy a triky, jak aplikaci využít ještě efektivněji. Když jsem si s něčím nevěděla rady, jednoduše jsem formou mailu zkontaktovala podporu stránek www.50odstinuslevy.cz a vždy mi bylo vše objasněno. I když jsem později zjistila, že můj dotaz byl trochu hloupý, protože odpověď na něj jsem měla celou dobu před očima, tak podpora vždy vstřícně vše objasnila.

Chcete-li být in, tak si appku určitě stáhněte. Při nákupu oblečení, ať už se jednalo o Mark & Spencer, Takko nebo Deichmann, ušetřená kačka mě vždy mile potěšila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *