Stylové a luxusní dámské oblečení

Zimní vrstvení? Hračka nebo umění? Jak zkombinovat vrstvy a vytvořit neodolatelný model?

Blíží se zima a s ní i mrazivé počasí. Déšť bude pomalu střídán sněhem. Jste na zimu připravena? Jak bude vypadat váš zimní outfit? Přečtěte si pár rad, jak stylové dámské oblečení zkombinovat a vytvořit tak neodolatelný zimní look.

Silný kabát nebo péřová bunda? Nuda. Letošním hitem je vrstvení. Nechte vaše huňaté svršky ve skříních a vybavte se protentokrát raději větším množstvím lehčího oblečení, které poskládáte na sebe tak, jak se vám zlíbí.

Máte v úmyslu vzít si červenou košili dohromady s kanárkovým svetrem? Žádný problém. Pestrost a kreativita se letos chválí. Můžete taky vystřídat více vzorů. Že kostky a květinový motiv nejdou k sobě? I tuto kombinaci si můžete dovolit, pokud oblečení šikovně poskládáte. Takovéto výrazné modely vám zajistí jedinečnost a nepřehlédnutelnost. Pamatujte však, že barev nemůže být příliš mnoho. Obvykle je dobré kombinovat do sebe maximálně tři až čtyři barvy. Pokud nejste fanoušek pestrých vzorů a barev, zkuste svůj model vylepšit růzností materiálů. Kožené kalhoty s chlupatou vestou s páskem v pase? Proč ne, s podpatky bude tato kombinace vypadat neodolatelně. Nehledejte inspiraci v druhých, složte si model z vašich oblíbených věcí. A pokud vám nějaký ten kousek oblečení chybí, neváhejte si ho pořídit.

 


První vrstvou by mohl být přiléhavý top na ramínka, přes který si klidně můžete obléci kalhoty, aby vás zahřál a neprofukovalo by vám na záda. Pokud trpíte častým onemocněním ledvin, navlečte na první vrstvu ledvinový pás, který ostatními vrstvami zlehka schováte. Na jednoduchý top si oblečte například rolák bez rukávů. Dalším dílem by mohla být košile nebo volnější top. Nebojte se vybírat delší modely, které budou vidět pod vnější vrstvou. Zkuste se poohlédnout třeba po kostkované košili v pestrých barvách. Potom by měly přijít na řadu dámské stylové mikiny nebo svetry. Nebojte se opět zakročit do barev výraznějších. Finální vrstva by měla být zastoupena samozřejmě bundou nebo kabátem. Jak už bylo řečeno, nemusíte vybírat silné svršky, jelikož oblečení pod nimi vás zahřeje dostatečně. Můžete využívat i některé z jarních či podzimních kousků. Pokud venku bude velká zima, sáhněte ještě po nějaké krásné kožešinové vestě, kterou si obléknete pod svrchní díl. Když naopak vysvitne slunce a venku se udělá příjemně, vestu ponechte doma a mikinu nebo svetr pro případ nouze uvažte kolem pasu. Nezapomeňte vaše luxusní oblečení obohatit krásnou šálou nebo šátkem. Už od loňského roku vedou velké kostkované šátky, které dokáží navíc úžasně zahřát.

Máte vše potřebné pro sestavení nevšední neodolatelné kombinace? Pokud ne, zamiřte do obchodu Sqvele oblečení Ostrava, který nabízí to nejlepší oblečení na českém trhu. Nejvíce je zde zastoupeno oblečení italských značek. Najdete tady produkty značek Guess, Converse, Swarovski, Met, Freddi jeans a mnoha dalších. Vybere si zde opravdu každý, i ti nejnáročnější klienti. Otevřeno je každý den kromě neděle od 10 do 19 hodin. A pokud to máte do Ostravy daleko, navštivte e-shop sqvele.com. Na těchto stránkách můžete vybírat kousky oblečení z pohodlí vašeho domova.

 

 

Staňte se královnou (nejen) zimního oblékání. Uvidíte, že budete pro mnoho dalších žen inspirací.

14527655_1710654642591659_1522732868_n-2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *