Ušetřete při nákupu nábytku díky srovnávači cen Crosta.cz

Chystáte se rekonstruovat pokoj nebo celý byt? Jak postupovat, aby vás nákup nábytku vyšel na co nejméně peněz?

 

Pozor na vábení slev

 

Výprodejové akce dělají zákazníkům největší radost. Někdy lidé díky slevám opravdu značně ušetří, v dosti případech jsou však slevy pouze marketingovým nástrojem prodejců. Pokud na vás již z dálky mává produkt s červenou etiketou, ještě to neznamená, že byl skutečně zlevněn. I když přeškrtnutá původní cena hlásí vyšší sumu než je ta současná, neznamená to, že taková skutečně byla. Výrobci někdy před zlevňováním cenu nejprve zvednou, aby byl rozdíl mezi zdánlivě původní sumou a částkou novou co největší. Nejste si jisti, zda je slevová nabídka skutečně výhodná? Pak srovnejte cenu s jinými prodejnami či e-shopy. Je úplně jedno, jaký produkt zrovna vybíráte, jistě jej najdete v nabídce konkurenční společnosti. Prozkoumejte i jiné možnosti, které se ve vámi zvolené cenové kategorii pohybují.

 

Využívejte srovnávač cen

 

Nejlepší možností, jak snadno prozkoumat všechny dostupné nabídky současně, je využít srovnávače cen. Crosta.cz nabízí hned několik kategorií výběru, jednotlivé nabídky si můžete seřadit od nejlevnějších nebo nejprodávanějších. Díky srovnávačům cen si nábytek vyberete snadno a rychle.

 

Slevové kupony a kódy

 

Mnohem méně rizikové je pro zákazníka využití slevových kupónů, to dokazují i mnohé marketingové průzkumy. V rámci větší objednávky může být díky slevovým kódům úspora opravdu vysoká. Členství v klubu prodejny je další možností, jak ušetřit.

 

Nakupujte po internetu

 

Jak se vyvarovat unáhleným nákupům? Vybírejte online! V čem je to výhodnější? Představte si, že si prohlížíte třeba nové toaletní stolky. Přijedete do obchodu, vybíráte z dostupných možností. Úplně si nejste jisti, zda je vybraná toaleta tou pravou, ale nakonec při pomyšlení, že byste cestu do prodejny a následný výběr museli provádět znovu, raději stolek koupíte. Nebylo by lepší prohlédnout si mnohem víc nabídek z pohodlí domova? Na webu navíc získáte spoustu inspirace.

 

 

 

Sledujte trh a promýšlejte

 

Pokud na nákup nábytku příliš nespěcháte, pak si na jeho výběr nechte dostatek času. Sledujte dostupnou nabídku, inspirujte se nápady a promýšlejte design. Teprve až budete vědět, co přesně hledáte, porovnávejte konkrétní nabídky. Budete mít přehled o dostupných kouscích a nestane se vám, že koupíte něco, co následně nevyužijete nebo to, co vám k ostatnímu vybavení nebude ladit. Třeba při výběru nové kuchyňské linky je vhodné nechat si celý pokoj nejprve vykreslit od designéra či ve speciální aplikaci, abyste viděli, jakým dojmem bude kuchyňský kout působit.

 

 

Jestliže vybíráte taky nové šatní skříně popřemýšlejte o možnosti skříní vestavěných. Vzhledem k tomu, že jejich korpusy z větší části schováte, můžete výrazně ušetřit na materiálu.

 

Využívejte doplňkových služeb

 

Při převozu velkých nákladů taky projedete mnohem více benzínu nebo si budete muset dokonce vypůjčit větší vůz, abyste nábytek v pořádku dopravili domů. Žádné náklady navíc nejsou nutné! Na internetovém srovnávači cen Crosta.cz si můžete navolit možnost dopravy zdarma. Zaplatíte pouze za samotný produkt, který vám bude následně dovezen až před dům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *