Chraňte své zdraví kvalitním a efektivním pracovním oděvem

Lidská přirozenost je chránit své blízké a svou rodinu. My ochráníme Vás a to díky certifikovanému pracovnímu oblečení, které je bezpečné, kvalitní, moderní a cenově dostupné. Navíc některé oblečení, jako například pracovní trička lze využít také v mimo pracovních aktivitách, jelikož jsou moderní a vysoce komfortní.

Pracovní oděv je využíván v oblastech pracovních činností, kde je potřeba aby plnil mnoho funkcí. Chránil svého nositele, výrazně ho odlišil od ostatních, zabraňoval úrazům anebo prostě nedocházelo ke zničení civilního oblečení. Pokud si navíc přejete propagovat svou firmu logem na pracovním oblečení svých zaměstnanců, nabízíme Vám možnost potisku pracovních triček, montérek, kombinéz a dalších oděvů.

Uvážený výběr je základem spokojenosti

Pracovní rukavice i obuv jsou využitelné v mnoha profesních oborech. Vždyť k úrazům rukou a nohou dochází při manuální práci nejčastěji. Proto věnujte pozornost správnému výběru. Velice záleží, v jakém pracovním prostředí budou používány. Přehledné dělení dle výrobců nebo profese, Vám usnadní volbu.

Pracovní rukavice jsou díky novým technologiím efektivní v boji proti úrazům rukou. Za použití těch nejkvalitnějších materiálů a širokému uplatnění v různých profesních oborech, jsme schopni Vám tyto ochranné pomůcky nabídnout za rozumnou cenu.

I náročný zákazník bude spokojen výběrem pracovní obuvi, která zahrnuje boty s ocelovou špicí, protipořezové, celokožené, pracovní pantofle a sandály i mnoho dalších možností.

header_logo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *