Herní automaty pro každého

Jen málo kdo by v dnešní době neznal klasické hrací automaty. Klasický hrací automat je elektronické zařízení, na kterém si za peníze můžete zahrát hry. Dnes jsou však automaty spojené především s hazardem. Výherní hrací automaty, jak se jim přezdívá, bývají umístěny většinou v hernách a kasinech.  Poslední dobou se, ale jejich výskyt značně omezil, ať je to upadajícím zájmem anebo i regulací heren zákonem.

Je úsměvné, že v zemi původu se výherním hracím automatům říká „jednorucí bandité“. Jejich princip je však všude stejný. Pokud možno co nejvíce nabudit a navnadit hráče a poté ho pořádně oškubat. Odpověď na otázku, proč lze jen obtížně vyhrát na “výherních automatech” je prostá: protože jsou tak nastaveny.

Většina hráčů si myslí, že čím častěji bude hrát, tím spíše nakonec vyhrají. Mýlí se. Čím peněz totiž do automatu hodí, tím více jich prohrají. I když se stalo, že hráč hodil do automatu pouze 20 korun a náhodou vyhrál i 5 tisíc. Ano toto se opravdu může stát. Automat je totiž nastaven, tak aby za určitou dekádu umožnil výhru, ta je onou návnadou. Většina hráčů si, tak řekne, co kdybych vyhrál ještě víc, velmi často tak svou výhru ihned prohrají a co víc, snaží se ji získat zpět. Většinou tak prohrají daleko víc peněz, než měli vůbec v úmyslu.

Vzhledem k tomu, že zájem o tyto automaty pomalu klesá a je doma internetu, tak se automaty přesunuly do digitálního světa. Můžeme se setkat s hracími automaty na internetu, které můžete hrát pouze pro zábavu, ale i za opravdové peníze. K této variantě přistupuje i širší veřejnost zcela lépe, než ke klasickým automatům v zakouřených podnicích. Hrají je například, lidé při nočních směnách v práci, ženy na mateřských dovolených, ale samozřejmě i gambleři.

Gamblerství patří k chorobným závislostem na hraní hazardních her. Gamblerství je považováno za patologickou psychickou závislost na lákavé představě snadné a rychlé zisku peněz. Tato závislost se může přitom stát pro takového člověka i fatální. Je prokázáno, že mnoho gamblerů, se nedokázali se svým problémem vypořádat a spáchali sebevraždu nebo skončili lidově řečeno na ulici.

royalpandamobile

Když pomine možnost, že se člověk může stát na automatech (a prakticky skoro na všem ve svém životě) závislý, tak internetové automaty vskutku představují určitý druh odreagování a zábavy. Pokud je člověk dostatečně vyspělý a schopný si říct už dost, pak se zcela jistě nemá čeho obávat. Nejlepší je si říci, dnes maximálně 200kč víc ne. A s touto částkou vyrazit do herny, zajít si s kamarády zahrát partičku pokeru anebo třeba vyrazit na již zmíněné automaty. Ruku na srdce, každý by si chtěl trochu přilepšit k platu.

Když se tedy koukneme blíže na internetové automaty zdarma. Co nám vlastně mohou nabídnout? Většina hráčů her, ne jen těch hazardních Vám řekne, že hrají hlavně pro ten pocit vzrušení, pro adrenalin, pro určitý pocit vášně při hře. Doslova cítí, jak jim při určitém momentě tluče rychleji srdce a náhle se onen tlukot změní v úžasnou euforii z vyřazení protivníka, dosáhnutí vyšší úrovně nebo celkově z výhry. Samozřejmě že se i stává a u hazardních her spíše častěji, že onen pocit napětí vystřídá pocit silného zklamání, které je z pravidla úměrnou vsazenou částkou.

Hrací internetové automaty mají oproti klasickým mechanickým automatům hned několik výhod. Jednou z hlavních výhod je, že nemusíte sedět někde v zakouřené hospodě nebo kasinu a nutně si dávat drink. Zároveň je zde menší riziko, že po prohře budete mít silné nutkání ve hře pokračovat a můžete během chvilky přejít na jinou stránku, kde se můžete uvolnit a uklidnit.

Je velmi zajímavé, že tyto internetové automaty hrají převážně mladé ženy a ženy středního věku, které jsou dobře finančně zajištěné a hrají pro zkrácení volné chvíle anebo pro již zmíněné vzrušení ze hry. Při hraní často chatují s kamarádkami nebo jsou v různých diskusích a řeší svoje témata. Některé tyto ženy však nikomu neřeknou, že hrají, nechtějí se stát terčem řečí nebo posměšků. Naopak jsou, ale situace, zejména když má dáma štěstí a vyhraje větší částku, že se svým úspěchem pochlubí.

Oproti běžným hracím automatům, ty internetové totiž mají jinak nastavené procento výhry a je i statisticky dokázáno, že „dávají víc a častěji“. Jednoduše řečeno % výhry je u internetových automatů daleko větší než u klasických mechanických.

Pokud Vás zajímá, jak vlastně takový internetový herní automat vypadá, jaké jsou možné hry a celkově, máte chuť si vyzkoušet pár her. Doporučuji navštívit Bohemia Casino, kde najdete přehledný postup krok po kroku včetně možnosti výběru z několika herní automatů. Měl bych Vás, ale samozřejmě upozornit, že hraní hazardních her je špatné. Pokud Vás Vaše zvědavost a touha převládá a jste si jisti, že se nenecháte silně vtáhnout do hry.

bohemia

Otestujte své štěstí a pevnou vůli. Hrajte s rozumem a vášní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *