Soutěž o produkty SARAPIS MENSIS!

Hledáte úlevu v období od nepříjemných projevů v období menstruace? Jedním z řešení může být i SARAPIS MENSIS.Sarapis Mensis www.svetemmody

Na českém trhu je Sarapis Mensis, který díky obsaženým vitaminům skupiny B přispívá k úlevě od některých nepříjemných projevů spojených s menstruací, jako je únava a vyčerpání. Speciálně vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity v tomto období. Výrobek Sarapis Mensis je významným zdrojem niacinu, kyseliny pantotenové, vitaminu E, vitaminu B6, B2, B1 a B12 a biotinu. Niacin, kyselina pantotenová, vitaminy B6, B2, B1 a B12 a biotin přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Niacin, vitaminy B6, B2, B1 a B12 a biotin přispívají k normální činnosti nervové soustavy a niacin přispívá k normální psychické činnosti. Niacin, vitamin B2 přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic a biotin dále také udržuje normální stav vlasů. Niacin spolu s vitaminem B6, B2, a B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy B6, a B12 také přispívají k normální funkci imunitního systému a k normální tvorbě červených krvinek. Vitamin B6 dále přispívá k regulaci hormonální aktivity a vitamin B1 přispívá k normální činnosti srdce. Vitamin E a vitamin B2 přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, což je děj doprovázející přirozené stárnutí organismu.

Doplněk stravy Sarapis Mensis mohou užívat i ženy, u kterých na premenstruální syndrom nelze ze zdravotních důvodů podávat hormonální antikoncepci. Opatrnosti při užívání by měly dbát osoby alergické na včelí produkty.

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte 3x balíček Sarapis Mensis.

Co obsahuje Sarapis Mensis?

a) Extrakt z brusinek, včelí produkty, červený jetel a další

b) Ploštičník hroznatý + propolis a další

c) Len setý + červený jetel + a další

Soutěž byla ukončena, vítězové byli kontaktováni emailem.

 

Nápovědu hledejte zde.

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď ve formátu “a”, “b”, nebo “c” zasílejte na e-mail soutez@svetemmody.cz – do předmětu prosím uveďte “Soutěž Vegall”.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat od 5. 9. 2016 do 5.10.2016. Během října 2016 budou vylosováni tři výherci, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Sarapis Mensis je volně prodejný v lékárnách. Podrobné informace a také kontakty na lékaře, kteří mají s touto problematikou dlouhodobé zkušenosti, získáte na bezplatné informační lince na telefonním čísle: 800 100 140.

www.vegall.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *