Harmont&Blaine přináší podzim a zimu v přírodních barvách

HaB přináší podzim a zimu v přírodních barvách

Podzimní a zimní kolekce 2014/15, italské módní značky Harmont&Blaine, vychází z tradic venkova a dominují v ní především sezonní barvy. Nově přichází návrháři se sérií košilí, které jsou nositelné oboustranně, čímž je podtržena praktičnost elegance. Pánská řada je ovlivněna hrou detailů, které dotvářejí klasickou linii pomocí jasných barev. Atmosféra stylů je definována kombinací perfektních ,,nedokonalostí,, a až rustikálním zpracováním.

V dámské kolekci převažují barvy červeného vína, tabáku, ale také svěží barva krajiny, rozzářena čerstvě napadlým sněhem. Souhru barev ucelují doplňky v podání návleků, kabelek či pokrývek hlavy.

 

Téma kolekce je dále inspirováno odstínem  italských lesů – zelených cypřišů, šedého kamení. Červená vzdává hold nejlepším italským vinným sklepům, fialová a růžová zase v hřejivým tónům podzimní oblohy. Nechybí ani výrazný prvek námořnické modři, odkazující k typickým kořenům italské módy.

U svršků dominuje jemnost vytvářející přirozený objem. U kalhot vévodí střih slim fit s nízkým rozkrokem, což dodává outfitu elegantní a mladiství vzhled.

Kolekce přináší trend návratu k bohatým a strukturovaných materiálům, které jsou typické svou jemností a kvalitou. Tyto vlastnosti z ní tvoří moderní a velice komfortní kolekci. Návrháři ovšem dbají především na funkčnost a využití, proto nechybí flanelové košile, které přináší tradiční linie a v kombinaci s kašmírem jde o důkaz prvotřídní kvality. Své místo zde mají také elegantní pánské bundy, doplněné propracovanou řadou kabátů. Dokonalé funkčnosti a kvality je dosaženo kombinací technických materiálů a vlny. Hlavní novinkou kolekce podzim-zima 2014/15 je oboustranná košile, k dostání bude v šesti různých odstínech. V České republice se navíc poprvé objeví Harmont&Blaine kolekce pro děti, která si pohrává s elegancí, doplněnou motivy podzimní krajiny, s přechodem přírodních kontrastů barev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *