6 tipů na dárky: Co koupit partnerovi k vánocům nebo k narozeninám?

Jestli si lámete si hlavu nad originálním dárkem pro partnera, jste tu správně. Máme pro vás perfektní a neotřelé tipy na vánoční či narozeninové dárky. Pojďme se na ně společně podívat.

Pánský župan

Tento ryze praktický dárek muži ocení nejvíce v chladnějších měsících. Do županu se mohou zabalit po koupání, aby jim nebyla zima, je jim společníkem například v lázních nebo na dovolené v horách. Župany pro muže jsou nejen „in“, ale také se vyrábí z moderních a příjemných materiálů. Jsou stylové, krásné a elegantní. Župany a pánská pyžama jsou zhotoveny z froté bavlny, mikrovlákna, polyesteru, saténu či hedvábí, které není, jak tomu bylo dříve, pouze dominantou dámských županů. Také muži si zaslouží být hýčkáni. Mezi nejoblíbenější modely patří, pro svou praktičnost, župan s kapucí a kapsami.

Erotická pomůcka

Jestli vybíráte dálek pro kolegu z práce nebo svého dobrého kamaráda, můžete ho potěšit erotickou pomůckou nebo poukazem do sexshopu, který využije dle svých potřeb.

Outdoorové vybavení

Mezi oblíbené dárky pro muže patří outdoorové vybavení. Vyrazit pod stan, na skály nebo jen tak na odpolední výlet, to je tím pravým odpočinkem. Leze váš partner rád po skalách? Sjíždí divokou řeku? Chodí po horách? Vybavení pro tyto rekreační sporty je pro něj tím nejlepším dárkem. Podívejte se na lana, karabiny, svítilny nebo třeba obuv. Některé muže potěší tento praktický dárek více než parfém či lístky do kina.

Kvalitní rum

Že alkohol není originální dárek? Záleží vždy na tom, jakým alkoholem oslavence obdarujete. Obyčejné víno nebo obyčejný tvrdý alkohol vskutku není exkluzivním dárkem. Ale zkusili jste někomu koupit rum z Barbadosu a dostali jste jej snad od někoho někdy vy? Že ne? A chtěli byste? Pokud si na otázku odpovíte „ano“, možná, že vás budou zajímat další podrobnosti. Rum se na ostrově Barbados destiluje více než 400 let. Tamní obyvatelé se snaží vyrábět svůj speciální rum co nejblíže staré původní receptuře.

 

Dalekohled

I když se to na první pohled nezdá, dalekohled je univerzálním dárkem. Hodí se nejen pro muže, ale také pro ženy a děti. Napříč věkovými kategoriemi je to jeden z nejzajímavějších a nejpraktičtějších dárků. Partner jej ocení v přírodě, kdy se bude moci kochat krásou krajiny. Menší dalekohled se zalíbí milovníkům divadla, kteří budou z druhé lóže tajit dech nad tím, v jaké blízkosti jsou prkna jeviště.

Nůž

Parádní zavírací nůž s krásně vyvedenou střenkou, ostrou čepelí z nerezavějící oceli probudí v každém muži malého chlapce. Kluka, který dostal od otce úplně první rybičku. Zavírací nůž je nejen krásným a ušlechtilým dárkem, ale také přenese vašeho partnera zpět do vzpomínek, na které by možná jinak ani nepomyslel. A to by byla škoda.

Už víte, který dárek koupíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *