9 důvodů, proč darovat dřevěnou módu

K darování dárku nepotřebujete důvod – dárek je způsobem poděkování, prosby, pozornosti, vděčnosti, chcete-li úplatku…:). Důvody nepotřebujete, ani k výběru originální dřevěné módy, pokud vás okouzlila. Přesto jsme se rozhodli poskytnout vám jich rovnou 9 – čistě bezdůvodně!

1. Potřebujete něco výjimečného

Není zas až tak velké umění vybrat dárek – dobré víno či tabulka té nejlepší čokolády často stačí. Pokud však potřebujete něco výjimečného – třeba k přítelovým třicetinám – a víte, že rád chodí do společnosti a často se obléká formálně, pořídit mu můžete motýlka ze dřeva v působivé krabičce – nic víc, nic míň a o okouzlující dárek máte postaráno.

2. Hodláte darovat něco s hlubším významem

 

Potřebujete dárek s hlubším významem, ale žádat o ruku nikoho nechcete? Nevadí, hloubku nemusí mít jen snubák, ale i dřevěné brože s motivem zvířat z Beskyd. Vhodné zejména pro:

– milovnice přírody,
– nadšenkyně originality,
– stoupenkyně stylu,
– zastánkyně jedinečnosti,
– ochránkyně přírody…

 

3. Chcete překvapit či vyvolat úžas

Chcete dárkem vyvolat úžas u oslavence? Tak to darujete buď opět ponožky anebo originální dřevěnou módu. S tím rozdílem, že zatímco u ponožek bude oslavenec žasnout z toho, že jste opět nebyli schopni vymyslet něco originálnějšího, u dřevěné módy bude užaslý dojetím – jak vás něco tak nápaditého vůbec napadlo!

4. U výběru dárku u vás hlavní roli hraje materiál

Při výběru dárku u vás hlavní roli hraje materiál? A proto sázíte na ušlechtilé zlato a diamanty? Ušetřete vaši peněženku a darujte skvostné dřevo. Od té doby, co si jej do parády vzali odborníci z BeWooden, uvidíte dřevo z lukrativnější perspektivy.

5. Sázíte na praktičnost, stejně jako dřevěná móda BeWooden

Dřevěná móda – dobrá sranda, říkáte si možná. Sranda, co je i velmi praktická! Pokud se na naši nabídku podíváte blíže zjistíte, že v ní nenajdete nic, co byste nevyužili – psaníčka, peněženky, opasky, motýlky…zkrátka jen to, co upotřebíte!

6. Chcete pro své blízké jen výběrové věci

Žádná druhá jakost! Pro vaše blízké jen to nejlepší – dřevěnou módu BeWooden.

7. Nechcete oslavence dárkem nudit

Dárek, kterému oslavenec věnuje jen letmý pohled a pak ho odloží? U BeWooden nikoliv!

8. Hledáte něco, co nezpůsobuje alergii

Už se vám někdy stalo, že jste oslavenci darovali šperk, ale pak jste ho na něm už neviděli? To proto, že měl alergii! Tak tohle se vám s dřevěnou módou stát nemůže. A pokud ani darovaný dřevěné náramek Bewooden na oslavenci neuvidíte, teprve pak v tom hledejte něco osobního.

9. Jste fandou přírody

BeWooden dřevěná móda má k přírodě blízko, ať už svým materiálem nebo svými motivy. Taková zvířata z Beskyd nadchnou každého nadšence přírody.

 

 

Zdroj: bewooden.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *