Houpací hračky pro děti: Soutěž o veselé zvířátko za nákup!

Houpací koně a jiná zvířátka podporují hrubou motoriku dětí, procvičují taky jejich rovnováhu a stabilitu. Navíc se jedná o hračky, které už po mnohá staletí tvoří nejlepší dárky pro děti k jakékoliv příležitosti. Má už váš potomek doma houpací zvířátko? Jak vybrat tu nejlepší houpací hračku? 

 

Při výběru tohoto předmětu je samozřejmě třeba dbát na věk dítěte. Houpací hračky se vyrábí v několika velikostech, většinou pro děti od věku devíti měsíců až do sedmi let. Doporučeným věkovým nebo váhovým limitem je dobré se řídit. Nevybírejte pro malé dítě příliš velkou hračku, neboť lze předpokládat, že se mu v ní nebude sedět pohodlně. Může se stát, že houpací křeslo bude posazené moc vysoko nebo od něj budou příliš vzdálená madla. Dítě by na správně vybranou houpačku mělo zvládnou vylézt samo. Nohy jedince při zapasování do houpacího křesla by měly v koleni svírat ideálně pravý úhel.

 

Pro nejmenší děti se navíc vyplatí vybírat takové houpací hračky, které mají ohraničenou sedací část a jsou vybaveny zádovou opěrkou. Tyto hračky se houpou pod menším úhlem a celkově pomaleji, čímž zajišťují dítěti tu největší bezpečnost.

 

Samotné konstrukce houpaček se od sebe moc neliší, ale při nákupu je vhodné si ověřit, zda předmět není celkově příliš lehký. Čím těžší houpačka je, tím větší stabilitu nabízí. Nejlepší základy jsou vyrobeny ze dřeva. Další oblíbené výrobní materiály tvoří kov i speciální plasty, které však mohou mít své mouchy.

 

Dbejte taky na korektní umístění houpačky do prostoru. Počítejte s tím, že houpací křeslo se s pohybem může mírně posouvat vpřed i vzad, a tak se ujistěte, že v blízkosti hračky se nenachází nic, do čeho by se dítě mohlo nehezky uhodit. Samotná hračka by samozřejmě neměla obsahovat žádné ostré hrany.

 

Přemýšlíte nad nákupem houpací hračky? Tak to je skvělá zpráva, protože s e-shopem Makovapanenka.cz si o ni můžete zasoutěžit!

 

Akce probíhá po celý měsíc leden 2019. K zapojení do soutěže stačí splnit dvě jednoduchá pravidla:

 

  1. Nakupte v e-shopu cz v minimální hodnotě 500 Kč.*
  2. Dodržte zvolený termín objednávek, tj. svůj nákup vybírejte od 1.1. 2019 a uzavřete jej nejpozději 31.1.2019 ve 23:59.

 

V následujících dnech se pak můžete těšit na vyhlášení vítěze. Výherce bude zveřejněn na Blogu a kontaktován telefonicky.

*Do hodnoty objednávky se nezapočítává doprava.

 

A jaká odměna na vás konkrétně čeká? Vyhrajete zvířátko, které si můžete prohlédnout na obrázku. K mání je beruška, pejsek, motýlek nebo slon.

 

Těšit se můžete na houpací hračku vyrobenou z hebkého měkkého plyše, který je bezpečně uchycen na pevné dřevěné konstrukci. Všechny materiály splňují normy Evropské unie. Součástí houpačky jsou taky bezpečnostní pásy, její maximální nosnost je 30 kilogramů. Každé dítko potěší navíc to, že houpačka vyhrává různé melodie.

 

Neváhejte, nakupte a zasoutěžte si! Třeba právě vašemu dítěti uděláme dvojnásobnou radost.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *