Vytvořte si hustý culík během chvilky

Chystáte se na svatbu nebo důležitou slavnostní událost? Šaty máte přichystané, boty a kabelka perfektně ladí, make up zmáknete s pomocí šikovné kamarádky. Vše perfektně sedí a víte, že vám to sluší. Pak se pohled zastaví na vašich řídkých vlasech bez života a jako už kolikrát si povzdechnete, proč nemáte vlasy jen o trochu hustší nebo nadýchanější. Kvalitu vašich vlasů můžete mírně ovlivnit péčí o ně, zdravou stravou, ovšem největší roli v jejich vzhledu hraje genetika se kterou prostě nic nenaděláte. Existuje nějaké řešení? Pokud toužíte po dlouhých hustých vlasech, vyzkoušejte vlasové pásky společnosti Oxyextensions, která vaše sny o krásných vlasech vyplní.

Z čeho se vlasové pásky zhotovují?

K výrobě vlasových pásků, příčesků a culíků se používají výhradně pravé vlasy, které nebyly nikdy barvené ani jinak chemicky upravované. Pokud si chcete prohlédnout nabízené odstíny klikněte zde. Vlasové pásky jsou opatřeny nenápadnými sponkami, kterými pásky připevníte ke svým vlasům. Sponky velice snadno schováte tak, že si jich vůbec nikdo nevšimne a vlasové pásky přirozeně splynou se zbytkem vašich vlasů.

Jak na hustý culík?

Clip in culíky a clip in copy zvládnete snadno přidělat sama. Součástí culíků a copů je háček, kterým culík a cop přichytíte k vlasům. Jedním pramenem obtočíte svůj culík a je hotovo. Pak už s culíkem můžete zacházet jako by byl váš. Na svatbu či oslavu vytvořte culík plný loken, na večeři s partnerem či rande, culík vyžehlete do hladka. Záleží jen na vaši fantazii a vašem osobním vkusu. Pokud změníte barvu vlasů, culík jednoduše také obarvíte. Ale pozor na přesný odstín. Jelikož budou mít vlasy odlišnou strukturu, může barva chytit jinak než na vašich vlasech.

Jak pečovat o clip on vlasy

Ačkoliv nejsou vlasy u hlavy, tudíž nedochází k jejich maštění, péči určitě potřebují. Clip in vlasy umyjte alespoň jednou za měsíc běžným šampónem, který používáte i na své vlasy. Pokud nosíte clip in vlasy často, umyjte je jednou týdně. Před samotným umýváním vlasy důkladně rozčešte směrem od sponek dolů. Při mytí vlasy nedrhněte o sebe, jen je zbytečně zacucháte. Po opláchnutí šampónu použijte kondicionér nebo vlasovou masku a nechte chvíli působit. Vlasy opláchněte, jemně vysušte ručníkem a nechte uschnout. Pak opět rozčešte.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *