Vaše nápady na naši hlavu

Ano, mohli bychom vám nabídnout své služby stylem, „pořádáte párty?, nebo semináře? Někdo se vám žení? Potřebujete ozvučovací techniku?

 

.

Promítací plátno pro svou prezentaci? Kamery, mikrofony, nebo snad řečnický pult? … ve zkratce … potřebujete naprosto cokoli, co může zařídit Ferda mravenec s logem A-TechService, který opatří všechno, včetně tlumočníka do všech jazyků, i těch mimozemských? Ano, mohli bychom svou nabídku prezentovat jako každý druhý, ale neuděláme to. My totiž nejsme jako každý druhý.

 

 

My vám svůj um, profesionální zkušenosti i bezkonkurenční možnosti nabídneme jinak.

Jednodušeji…

Když máte nás, nepotřebujete už vůbec nic. Jenom svůj nápad.

O zbytek se postaráme.

Kdybychom totiž měli vyjmenovat, co všechno jsme schopni co do technického vybavení a komplexních služeb při realizaci bezpočtu akcí, od volební kampaně přes školení plavčíků zařídit a obsáhnout, ani by se vám nechtělo tak dlouhý seznam číst.

 

Ten totiž máme na našich oficiálních stránkách, kde nemusíte číst všechno, ale kde si najdete to, co právě potřebujete, co hledáte, s čím můžeme pomoci.

 

A že to tam na sto procent najdete, protože to bychom nebyli sofistikovaný tým A-TechService s.r.o., jednička mezi profíky.

 

Chcete bezchybné nasvícení nočního představení blešího cirkusu? Nemáme s tím problém. Vždyť osvětlení akcí všeho druhu je naše parketa a o světlech víme i to, co sama světla ani netuší.

 

Chcete ozvučit pěveckou soutěž ryb?

 

Zařídíme, protože jsme A-TechService s.r.o. S naší technikou a vysoce kvalitními mikrofony uslyšíte i žvatlat jikry opodál.

 

Samozřejmě, že se postaráme i o záznam v nejvyšší kvalitě.

 

I kdybyste pořádali výstavu zrnek pouštního písku, s našimi výstavními panely to bude pro návštěvníky nesmrtelný zážitek.

 

Hledáte komentátora šachového turnaje? Zařídíme, včetně roztleskávaček. Protože jsme A-TechService s.r.o.

 

Zajímáme vás? Potřebujete nás?

 

Skočte na www.a-techservice.cz a všechny starosti s technickým zázemím a organizací naprosto jakékoli akce, hoďte na naši hlavu.

 

Od toho tady jsme.

 

 

 

Váš TECHSERVICE a jeho početný tým profíků ze všech oborů.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *