Opravdu muži tak touží po červené?

Říká se, že červená nebo rudá barva je základ ve chvíli, kdy muže chcete zaujmout. Vážně je to tak, dokazují to i mnohé výzkumy. Přesvědčte se o síle červené barvy a pořiďte si nějaký módní kousek v tomto mocném odstínu.

 

Ženy, které nosí červenou barvu, připadají mužům obecně nejpřitažlivější. Červená je z psychologického hlediska modelem sexuality, vášně a hříchu. Vzbuzuje v každém člověku energii a skryté touhy.

 

Pokud tuto barvu nosíte sama od sebe, zřejmě jste aktivní a sebevědomá osobnost s velkou fantazií. Přistupujete k životu s pozitivní energií. Přesně takovou ženu každý muž potřebuje. Ukažte mu svůj elán prostřednictvím červeného modelu.

 

O barvě ohně bylo prováděno mnoho výzkumů. Například profesor z newyorské univerzity Steven G. Young se postaral o jeden zásadní. V centru jeho zájmu byla reakce mužů na červené podněty, které byly součástí dámského outfitu. Přišel na velmi zajímavou věc. Nejen že potvrdil funkci červené jako magnetu, ale taky zjistil, že mužům stačí sebemenší červená drobnost a jejich touhy už jsou v kurzu. Žena se tedy nemusí oblékat do červených šatů, postačí ji vzít si nějaký červený doplněk.

Co třeba originální a sexy dámské psaníčko Delami Phoenix v krásné červené barvě? Kabelku lze nosit díky připínacímu popruhu taky jako crossbody. Hodit se vám bude zejména na plesy nebo večírky.

 

Líbit by se vám mohla taky dámská kabelka Italy v sytém červeném odstínu, která je vyrobena z kvalitní pevné kůže. Hodí se do města, na party i na procházku. Do kapsy uzavíratelné na zip schováte všechny nezbytnosti. Popruh crossbody se dá upravit na různé délky.

 

 

Pokud vám výzkum pana profesora Younga jako důkaz o moci červené nestačil, je tu ještě průzkum magazínu Allure, který byl prováděn a testován na široké veřejnosti. Bylo zjištěno následující: Pokud má žena na sobě outfit, na které se objevuje červená, má o 56% vyšší šanci, že muž neosloví jinou, ale právě ji. Magazín ještě přišel na to, že muži obecně reagují na červené podněty mnohem lépe než na kterékoliv jiné. Vezměte si šaty na společenskou událost, večírek nebo do víru velkoměsta a máte jistotu, že na vás mnoho mužských očí pohlédne.

 

Pokud vás zdobí originální červená kabelka, zkuste její sílu doplnit rtěnkou ve stejné barvě. Pojďme si ještě připomenout experiment předních psychologů z New Yorku. Do vybraného podniku postupně mezi muže posílali ženy s různým zabarvením rtů. Ukázalo se, že na muže platí vlastně dva extrémy, buď přirozená krása nebo smyslné červené rty, které v sobě mají schovaný erotický podtext. Zjistili taky, že pohledem se muži zastaví na rudých rtech až na deset vteřin, což je v průměru polovina celkové doby, při které si muž nějakou dámu prohlíží. Zajímavé, že? Červená rtěnka navíc vybělí vaše zuby, to je taky velké plus. Při výběru nové rtěnky jen popřemýšlejte nad odstínem. Existují křiklavé tóny, ale i matné odstíny, které kolikrát mohou působit mnohem víc smyslně. Nezapomeňte barvu rtěnky zkombinovat s odstínem své kabelky!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *