Vánoční trhy na brněnském výstavišti

Pestrá nabídka dárků a hudebních vystoupení na brněnském výstavišti

Od 6. do 15. prosince se na brněnském výstavišti konají tradiční Vánoční trhy, které jsou skutečným rájem pro nákup vánočních dárků. Návštěvníci si jistě vyberou z pestré nabídky více než 400 prodejců z celé republiky i ze zahraničí.ve vánočně vyzdobených pavilonech F a G1. Navíc většina prodejců slibuje výstavní slevy! Nákupy zpříjemní více než 30 atraktivních koncertů a vystoupení v rámci hudebního programu nebo něco dobrého na chuť.

 

Tak trochu jiný vánoční dárek

Z široké nabídky dárků na Vánoční trzích si jistě vybere každý. Ať už se jedná o dárky tradiční i ty méně obvyklé. Jedním z takových je třeba krb bez nutnosti napojení na komín. Můžete si tak dopřát krásu a útulnost otevřeného ohně i v panelovém bytě. Nebo jsou Vaši blízcí milovníci hudby? Pak je jistě potěší dárek s hudební tematikou – ať už jde o porcelán, šperky, módní doplňky, ale i kancelářské potřeby – vše vkusně ozdobeno hudebními notami. Nebo hledáte něco do domácnosti? Co třeba luxusní příbory z nejlepší portugalské nerezové oceli? Některé kolekce navíc zdobí krystaly Swarovski. Mezi oblíbené vánoční dárky patří také kosmetika, která je na Vánočních trzích také hojně zastoupena. Ať už se jedná o tradiční české výrobce, ryze přírodní produkty, produkty z medu nebo poněkud méně tradiční pivní kosmetiku. V neposlední řadě si zde můžete vybrat i něco pěkného pro svoji zahradu – třeba sochy ze dřeva či pískovce.

 

Pro radost v dětských očích

V rámci nabídky Vánočních trhů si můžete vybrat také z pestré nabídky výrobků pro děti všech věkových kategorií. Pro nejmenší děti si můžete vybrat třeba oblečení vyrobené z biobavlny, dospívající pak jistě ocení sortiment pro sport a streetwear. Dalšími dárky pro děti mohou být vánočně vytuněná odrážedla a koloběžky, některé navíc  s extra bezpečnou protiprůrazovou vrstvou a speciální povrchovou úpravou pneumatik, která nenechává černé stopy na podlaze a děti na nich bez obav mohou jezdit i ve vnitřních prostorách. Za zmínku jistě stojí také superlehké dětské kolo, které je navíc prvním řemenem poháněným dětským kolem na světě. Nebo stylové dětské odráželo, které kromě unikátního zpracování vyniká maximální bezpečností s volbou omezení otočení předního kola podle pokročilosti jezdce.

 

Delikatesy pro mlsné jazýčky

Lákavým dárkem pod stromeček může být také něco dobrého na chuť. Třeba červené vinné želé, olej z hroznových jader nebo již skoro zapomenutou moravskou delikatesu – svatojánské ořechy. Milovníky masa jistě zaujmou uzenářské výrobky, třeba ty s označením Česká chuťovka. Pokud upřednostňujete sladkou chuť, určitě nesmíte minout stánek s pravou čokoládou z kakaových produktů z Ekvádoru, kde můžete ochutnat také třtinovou šťávu. Upřednostňujete-li tradiční českou chuť zastavte se u stánku s kvalitními českými potravinami se značkou Klasa. Jste-li milovníkem vína, můžete nejenom zakoupit, ale i ochutnat na 20 vybraných vín ze čtyř nejznámějších vinařství Lednicko-valtického areálu.

 

Přijďte si vybrat z široké nabídky vánočních dárků a atraktivních hudebních vystoupení, navštivte Vánoční trhy na brněnském výstavišti od 6. do 15. prosince 2013.

 

Více informací naleznete na www.bvv.cz/vanocnitrhy

 


Výběr z doprovodného programu:

 

Pátek 6. 12.
15:30 hod.      Decibely lásky – nestárnoucí hity Michala Davida v podání protagonistů                                     muzikálu Děti ráje

 

Neděle 8. 12.            

12:30 hod.      Světové melodie v podání moderní cimbálové kapely CIMBALLICA

15:45 hod.      Koncert Moniky Absolonové

 

Pondělí 9. 12.                        

15:30 hod.      Vánoce s Heidi Janků 

 

Úterý 10. 12.             

15:30 hod.      Josef Fousek s recitálem Bez náhubku

 

Středa 11. 12.

15:00 hod.      Vystoupení Nadi Urbánkové

 

Čtvrtek 12. 12.                                                                    

16:00 hod.      Michal Nesvadba s programem To nejlepší od Michala

 

Pátek 13. 12.                        

14:00 hod.      Lucie Dobrovodská – semifinalistka soutěže Česko Slovensko má talent                        2013

 

Sobota 14. 12.                       

11:00 hod.      Na kouzelném paloučku – pořad pro děti s hosty JŮ a HELE
15:30 hod.      Vystoupení Kamila Střihavka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *