Nuru masáže a tajemství afrodisiak

Klasické erotické masáže vás již omrzely? Vyzkoušejte metodu NURU. Japonské slovo nuru znamená kluzký nebo taky mazlavý. Jde o pouhou terapii tělem. Masáž nuru se ne nadarmo přezdívá jako masáž ,,tělo na tělo‘‘. Tato masážní metoda je praktikována s pomocí nuru gelu z Japonska. Jde o gel husté konzistence, který obsahuje významný podíl mořských řas. Vzhledově připomíná lubrikant. Nelepí, jen klouže.

 

Při této masáži se skvěle uvolníte a zbavíte se stresu. Zažijete nevšední prožitky hraničící se silnou erotikou.

 

Většinou každá nuru masáž je doprovázena vonnými esencemi či afrodisiaky. Nuru masáže dříve významně vedly nad ostatními erotickými technikami především v zemích Orientu i zde obyvatelé zjišťovali, která afrodisiaka jsou ta nejlepší.

 

Za pojmem afrodisiakum se skrývá označení prostředků, které povzbuzují sexuální vzrušení. Formy moderních afrodisiak jsou různé. Seženete spreje, které obsahují složky mnoha látek, taky masti, tablety či klasické kapky. Za afrodisiaka se však dají považovat, jak mnohé výzkumy prokázaly, taky konkrétní potraviny. Víte, jaké suroviny jsou těmi nejlepšími afrodisiaky již po mnoho let?

 

Čokoláda

Čokoláda je pro mnohé nejchutnější a nejsmyslnější druh afrodisiaka. Pokud se chcete před sexem pořádně naladit, dopřejte si čokoládu z kakaových bobů, která probouzí vášně i skryté touhy. Čokoláda navíc uvolňuje do těla endorfin, zdroj štěstí a pohody.

 

Med

O medu jako afrodisiaku se vědělo mnohem dříve než o čokoládě. Ne nadarmo se v angličtině říká líbánkám honeymoon. Preferujete před sexem alkohol? Pak si dejte trochu medoviny, udělá s vámi divy.

 

Avokádo

Avokádo je u nás v současné době hodně trendy. Vyzdvihováno je hlavně ve všech zdravě zaměřených pokrmech a různých dietách. Napadlo by vás, že avokádo působí i na sexuální stránku člověka? Kromě toho, že zlepšuje kvalitu spermatu a je dobrým pomocníkem ve chvíli, kdy usilujete o dítě, taky nastoluje vášně na nejvyšší úroveň.

 

Mořské plody

Mušle a korýši, někdy taky langusty. Toto je známá trojice afrodisiak. O působení těchto mořských pokladů na naši mysl a chutě, co se týče sexu, se však neustále spekuluje. Pokud si před erotickými momenty dopřejete třeba mušle, rozhodně tím nic nezkazíte. Navíc do těla doplníte významné minerály a vitaminy. Japonci nedají dopustit před milostnou chvilkou na sushi.

Mezi další podstatné potraviny patří hummus, chřest a celer, jahody, mandle, pistácie a kokos. Z nápojů je ideální šampaňské s co nejvíce bublinkami.

 

Všechny tyto potraviny lze využívat v mnoho případech. Mohou být velmi dobrou pomůckou před sexem. Dokážou pár naladit na milostné hrátky. Pokud máte problém se sex-appealem nebo na sex už nemáte nějakou dobu chuť, afrodisiaka vám pomohou. Látky taky podporují dostatečnou erekci. Na každého působí afrodisiakum jinak. Bohužel neexistuje žádný univerzál, který by pomohl každému. Musíte jich zkrátka vyzkoušet několik. Zjistěte na vlastní kůži, zda mají opravdu zázračnou sílu.

 

Dobré je testovat potraviny v domácím prostředí. A pak? Co takhle společná nuru masáž? Skvěle se vzájemně nabudíte a prožijete tak mnohem lepší sex.

 

Nevíte, jak na to? Vyzkoušejte nuru masáž v jednom z luxusních salónů. Navštivte Infinity SPA – Erotic massage Prague a zjistěte, jak to dělají profesionálové. Bonus? V tomto salonu si můžete navíc k vámi vybrané erotické či nuru masáži objednat vířivku či saunu.

 

Jeden myslel na “Nuru masáže a tajemství afrodisiak

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *